вівторок, 26 квітня 2016 р.

Як очистити печінку за допомогою буряку

Печінка — очисний фільтр організму. Вона здатна фільтрувати кров, щоб вивести чи­мало токсинів і відходів, які можуть негативно вплинути на здоров'я. Отож важли­во, щоб печінка була здорова та працювала на оптимальному рівні кожен день.
Наша печінка може очистити себе без сторонньої допомоги, якщо забезпечити її відповід­ними поживними речовинами. Утім ми часто перевантажуємо її, і тоді вона не може працюва­ти належним чином. Куріння, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, зло­вживання спиртним і медикаме­нтами, забруднення навколиш­нього середовища — це фак­тори, які можуть призвести до надлишку токсинів в організмі й не давати печінці правильно ви­конувати
її функції. Ось чудовий домашній засіб, до складу яко­го входить буряк, щоб природ­но очистити печінку за кілька днів. Він містить низку важли­вих речовин — таких, як беталаїн, клітковина, залізо, бетаціанін і фолієва кислота, пектини, що стимулюють очищення та виведення токсинів із печінки, значно поліпшуючи її роботу. Крім того, буряк підвищує секрецію шлункової кислоти, за­побігає появі вільних радикалів у ЛПНЩ (поганий холестерин) і запобігає раку легенів, печін­ки, селезінки, шкіри та товстої кишки.
Засіб із буряком для очищення печінки
Цей потужний засіб із буря­ком рекомендують... Читати далі

Немає коментарів :

Дописати коментар