П'яткова шпора: рецепти народної медицини

П’яткова шпора є досить частою проблемою старших осіб. Повністю її вилікувати можна лише при початкових проявах. Проте біль і незручності, які супроводжують цю проблему допоможуть прості рецепти.
Настій квітів бузини звичайної. Висушені квіти заливають 40%-м спиртом або горілкою (1:10). Настоюють 8-10 днів у щіль­но закритій посудині. Приймають по 30 крапель 2-3 рази на день, запиваючи медовою водою, і одночасно натирають або роблять компреси із цього ж настою на хворі місця. До речі, непоганий за­сіб для лікування ревматизму.
Овес. Варять протягом 8-10 годин у медовій воді, охолоджу­ють. Ноги опускають в таз, поливають ступні ніг вівсом і слизом, який утворився під час варіння. Ноги після такого обмивання не миють. Слиз від вівса втирають у шкіру протягом 5-7 хв. Цю проце­дуру роблять на ніч. Обов'язково одягнути панчохи або шкарпетки.
Мед і пшеничне борошно (1:1) замішують до кашкоподібної пасти. Прикладають до п'яткової шпори.
Медові коржики роблять із меду і пшеничної муки (1:1) і на­кладають на п'яти. Перед цим ноги розпарюють у гарячій воді про­тягом 15-20 хв. Курс лікування - 10-15 днів.
Суміш меду (1 ст. ложка), йоду (50 мл), солі (1 чайна ложка) наносять на вату і прикладають на ніч, закріплюючи бинтом. Вранці слід походити з компресом 15 хв. Лікування проводять щоденно.
Яблучний сік (запліснявілий) і мед (3:1) змішують і приймають по 1 ст. ложці 3-4 рази на день за годину до їди і ввечері за З години до їди.

Немає коментарів :

Дописати коментар