Мед і кориця: поєднана користь

У канадійському авторитетному журналі подано список патологічних станів, при яких доцільно проводити лікування з використанням меду і кориці.
Кардіоміопатія. Змішайте мед — 4-5 чайних ложки з чайною ложкою подрібненої кориці, щодня зранку з'ї­дайте таку пасту, намащуючи на шма­точок хліба чи хрумкий сухарик, за 20 хвилин до сніданку чи замість сніда­нку.
Що відбувається при регулярному споживанні? Знижується рівень холестерину в крові, вдається запобіга­ти порушенням у роботі серця. А якщо вже такі є, то регулярне спожи­вання пасти буде профілактикою по­вторних уражень. Крім того, поліп­шується дихання, а також ритм сер­цевих скорочень. Ще одна проблема — судини. Артерії та вени з віком втрачають еластичність, порушується внутрішньосудинний тиск — медо­во-корицева суміш бореться і з цією проблемою!
Артропатія. Люди, хворі на арт­рит, можуть щодня зранку та ввечері насолоджуватися напоєм з 2 ч. л. меду і 1 ч. л. кориці, розведених у склянці гарячої води. При регулярно­му вживанні навіть у випадках хроні­чних артритів настає поліпшення. Ось дослідження в університеті Копенга­гена: пацієнти однієї групи вживали ліки, а у другій, крім них, отримували ще суміш з меду та кориці двічі на день. Уже за тиждень у групі пацієн­тів з медово-корицевою сумішшю 73 пацієнти з 200 обстежених відчували значне полегшення — зник біль, вони могли вільніше пересуватися.
Цистити. 2 ст. л. порошку кориці та 1 ч. л. меду розбавити у склянці з теплою водою, пити щодня. Суміш володіє вираже­ним антибактеріальним ефектом.
Зубний біль. 5 ч. л. меду і 1 ч. л. кориці прикладати на хворий зуб.
Гіперхолестеринемія. Підвище­ний рівень холестерину в крові знижується на 10% за дві години після вживання суміші меду — 2 ст. л. і ко­риці (3 ч. л.), розведених у 0,5 л води.
Застуда. 3 дні радуйте себе сумішшю з 1 ст. л. і ¼ ч. л. кориці (щодня).
Для кращого травлення. Згідно з дослідженнями, проведеними в Індії та Японії, суміш меду і кориці по­збавляє здуття і зайвого газоутворе­ння. Тож перед застіллям наперед вжийте 2 ст. л. меду з 1-2 ч. л. кориці — це запобігає появі важкості у шлу­нку, допомагає ферментам упоратися з важкою їжею.
Імунна система, грип. Щоденне вживання кориці та меду як напою чи пасти, який має противірусний і анти­бактеріальний ефект, зміцнить імун­ну систему та захистить від вірусів грипу.
Довголіття. 4 ч. л. меду і 1 ч. л. ко­риці, 3 склянки води. Вживати 3 — 4 рази на день по 1/4 склянки.
Хвороби шкіри. Зробіть пасту з 3 ст. л. меду і 1 ч. л. кориці, накладайте на ніч на ділянки з акне, вугревим ви­сипом. Зранку змити теплою водою. Можливе застосування при екземах і лишаях.
Надмірна вага. Щоденно зранку і перед сном споживати напій з кориці (1 ч. л.), меду (1 ст. л.) та імбиру (кра­ще натерти чайну ложку свіжого ко­реня на склянку теплої води, аніж у порошку). Якщо пити його регулярно, втрачені кілограми не повернуться, навіть якщо будете їсти висококало­рійні страви.
Онкологія. Дослідження проводи­ли в Японії та Австралії, пацієнти з пе­редраковим станом шлунка одужува­ли впродовж кількох місяців вжива­ння суміші з 1 ст. л. меду і 1 ч. л. ко­риці.
Знесилення. Щоденне вживання 1/2 ст. л. меду, розчиненого у склянці води з невеликою кількістю кориці, вже за тиждень підвищує витривалість, енергійність, знижує втомлюваність.
Запах із рота. Полоскання горла і рота 1 ч. л. меду з корицею, розбав­лених у гарячій воді, освіжає подих на весь день.

Немає коментарів :

Дописати коментар