Кам'яне масло: лікувальні властивості

Цілющі властивості кам'я­ного масла були відомі ще нашим предкам, які акти­вно використовували його для лікування різноманітних хвороб.
Безліч поетичних назв має ка­м'яне масло: сльози гір, білий камінь безсмертя, гірський віск, біле муміє. Основні поклади цьо­го мінералу сконцентровані в гірських регіонах Алтаю, у Мон­голії, Тибеті і Бірмі. На Сході ціна "соку скелі" здавна перевищува­ла вартість золота.
Видобувають кам'яне масло у важкодоступних і майже не засе­лених місцях. Висока ціна обумо­влена труднощами видобутку. Річ у тому, що ніхто так і не з'ясу­вав механізмів утворення цього мінералу. У природі кам'яне ма­сло трапляється у формі плівки або наростів, що покривають по­верхні скель. Видобувачам дово­диться зішкрібати дорогоцінну речовину буквально по крихтах.
Перш за все потрібно знати, що кам'яне масло має бути біле. До­пускаються колірні варіації — че­рвонувате, кремове, жовте.

Що собою являє ка­м'яне масло

Кам’яне масло — унікальний про­дукт природи, мінерал, який ут­ворюється в ущелинах гір і трі­щинах сланців. Учені дослідили, що цей мінерал містить 49 мікро­елементів, тобто майже всю таб­лицю Менделєєва. І добре розчи­няється у воді, хоча в інших ріди­нах розчиняється мало. Кам'яне масло належить до групи так зва­них алюмомагнієвих галунів. У його складі мідь, залізо, титан, цинк, кобальт, хром. Цими мета­лами список корисних речовин не обмежується. Лікарі призна­чають кам'яне масло переважно у розчинах, природа яких забез­печує органічним тканинам мо­жливість вбирати будь-яку потріб­ну кількість цінних мікроелемен­тів.

Кам’яне масло: властивості

Учені експериментально вста­новили, що кам'яне масло здатне зупиняти ріст метастазів пухлини та має антибактеріологічну дію. Крім того, кам'яне масло використовують для лікування запальних процесів, при гемороях, кровоте­чах, ранах та опіках, розладах травного тракту (гастрит, коліт, вира­зкова хвороба), а також при пере­ломах кісток. Воно є добрим засо­бом для зміцнення імунітету та лікування жіночих недуг. Допома­гає при хворобах печінки (у тому числі інтоксикаційному цирозі й гепатитах), ураженні підшлунко­вої залози, продовжує сексуальну і загальну фізіологічну активність.
В аптеках і спеціалізованих мага­зинах продається кам'яне масло двох різновидів: очищене та неочищене. Неочищене масло на вигляд як зеленкуваті або жовтувато-бі­лі камінчики, іноді як порошок. Очищене являє собою рідину, що віддалено нагадує густу сметану.
Очищення "каменя безсмертя" — процес трудомісткий, але ціл­ком здійсненний в домашніх умо­вах. Щоб очистити камені, вам потрібно розчинити їх у воді й на­стоювати близько 10-12 годин.
Одержана рідина зливається че­рез сито (водночас не забуваємо перемішувати). Шкідливі доміш­ки виведуться зі злитою рідиною, а пасту, що лишилася, повторно відстоюють і фільтрують. Нижній шар — це піщинки і всілякі сто­ронні тіла. Цього слід позбутися Після очищення кам'яне масло можна зберігати нескінченно дов­го. Іноді буває й так, що речовина починає неприємно пахнути. Це ознака неправильного очищен­ня.

Рецепти лікування кам’яним маслом

Від прищів на шкірі (акне) — розчинити 3 грами мас­ла у 3 літрах води. І робити комп­реси на шкіру тривалістю від 5 до 15 хвилин двічі-тричі надень. При геморої 3 грами масла покласти в посудину і налити 600 мілілітрів кип'яченої, теплої води. Перемі­шувати рідину, доки масло не роз­чиниться. Тоді 30-40 мілілітрів води набрати у мікроклізму і ввес­ти її у пряму кишку. Такі клізми робити двічі на день протягом 2 тижнів. Однак коли геморой за­давнений, то лікування слід про­довжити до місяця.

Допомога при невралгії

У таких випадках треба готувати компрес — чайну ложку мас­ла розчинити у 150 мілілітрах ки­п'яченої води кімнатної темпера­тури. Тоді додати 100 мілілітрів ме­дичного спирту і ретельно збовта­ти рідину. Шматок марлі скласти у шість шарів і, змочивши її в оде­ржаній рідині, злегка відтиснути і прикласти до хворого місця. Поверх - шар поліетилену і теплий шарф. Такий компрес найкраще робити звечора і залишати на ніч. До речі, він чудово допомагає не лише при невралгії, а і при масто­патії.

Немає коментарів :

Дописати коментар