Гімнастика для живота

Якщо в людини хронічні закрепи, її кишечник містить багато калових каменів, які отруюють організм і негативно впливають на стан здо­ров'я.
Дуже часто слід змінити раціон — ввести в меню достатню кількість свіжих овочів і фруктів, висі­вок, кисломолочних продук­тів, перестати одночасно їсти продукти, які погіршують перетравлювання одні одних або в парі викликають броді­ння, наприклад, м'ясо та вуглеводи.
Для повних людей корисно 1 раз на тиждень протягом 24 — 36 годин голодувати. За цей час калові камені трохи відліпляються від кишечника. Перша їжа може бути салат з тертої морк­ви й капусти без приправ і олії, який послужить свого роду ві­ником для кишечника.
Людям з опущенням кишечника, шлунка допоможе спеці­альний глибокий масаж внутрі­шніх органів, який зробить лі­кар, — з його допомогою мож­на поставити хворий орган на місце, посилити моторику орга­нів травленння. А далі справа за лікувальною фізкультурою. За допомогою лікувальних вправ ми позитивно впливаємо на мо­торну функцію кишечника, змушуючи його працювати кра­ще.
Вправа № 1. Ляжте на спину, руки під сідниці або витягніть їх уздовж тулуба. Підніміть голо­ву, почергово згинаючи ноги, ніби їдемо на велосипеді. По­чергово ноги коліном торкаю­ться грудей.
Вправа № 2. Ляжте на спину. , голова весь час трохи припіднята, притисніть руки до під­логи. Повільно підтягайте їх під кутом 45 градусів. Не згина­йте в колінах ноги. Після того як опустите ноги, не торкай­тесь ними землі. Повторити 4 — 5 разів.
Вправа № 3. Ляжте на спину й підніміть ноги під кутом 45 градусів. Потім почергово піднімайте ноги. Не торкайтесь ними підлоги навіть у найниж­чому положенні ноги.
Вправа № 4. Ляжте на спину. Піднімайте одночасно прямі ноги та тулуб, затримайтесь у цьому положенні 10—15 се­кунд. Розслабтесь.
Вправа № 5. Ляжте на спину, підніміть дві ноги перпендику­лярно до тулуба. Не відриваю­чи лопаток від підлоги, почер­гово кладіть прямі ноги вправо, тоді повертайтесь у попереднє положення, а тоді перекладайте ноги вліво, знову назад і так далі.
Вправа № 6. Ляжте на живіт. Поставте долоні на рівні гру­дей, підніміть тулуб до повно­го випрямлення рук. Потім мо­жна підняти складені разом ноги під кутом 45 градусів. По­вторити 4 — 5 разів.
Вправа № 7. Ляжте на живіт. Ноги зігніть у колінах і вхопіть руками за щиколотки. Відірвіть тулуб і ноги від землі, погойда­йтесь 4—6 разів.
Вправа № 8. Ляжте на живіт. Підніміть голову й дивіться вперед. Піднімайте за чергою то праву, то ліву ногу, носки витягуємо. Важливо в найниж­чому положенні не класти ногу на підлогу.
Вправа № 9. Стоячи, постав­те ноги на ширині плечей. По­чергово нахиляйтесь то впра­во, то вліво. Рухайтесь швидко.
Вправа № 10. Станьте прямо. Одна нога вперед, друга назад. Присядьте на одну ногу. Обер­тайте тулуб по колу зліва — вго­ру — направо — назад, і так 3 — 4 обороти. Так само в протилеж­ний бік.
Вправа № 11. Стати прямо. Повертаємо тулуб назад, витя­гуючи руку, сідниці нерухомі, рухається лише тулуб. Рухатись швидко, як боксер.
Вправа № 12. Станьте прямо. Почергово піднімаємо до гру­дей коліна. Рухатись швидко.
Вправа № 13. Стати прямо, тулуб трохи нахилити вперед, почергово закидаємо п'ятки назад, щоб вони торкались сідниць.
Вправа № 14. Сидячи з пря­мою спиною, робимо глибокий повільний вдих протягом 5 — 10 секунд, так, щоб максимально роздулась грудна клітка, підня­лись лопатки й надувся живіт. Затримуємо повітря на 5 — 10 секунд. Далі робимо плавний повільний видих — протягом 5 — 10 секунд здуваємо живіт, опускаємо лопатки, здуваємо грудну клітку, живіт має втягну­тись усередину до хребта. По­вторити 4 — 5 разів. Людям зі слабким серцем починати з 1 — 2 повторів, поступово кіль­кість повторів збільшувати, че­рез 6 місяців тренувань можна дійти навіть до 100 повторів.
Остання вправа покращує роботу всіх органів травлен­ня, легень, серця, головного мозку, покращує пам'ять. Через 3 — 4 місяці тренувань навіть хронічні хворі поміча­ють значне покращення в за­гальному стані свого здоро­в'я. Ви вже забудете, що таке закрепи.
Ніколи не лінуйтесь викону­вати ці вправи, робіть їх щод­ня, адже вам доведеться пот­ратити на це до 15 хвилин часу. Крім покращення роботи кишечника, ліквідовуючи закре­пи, вони ще й поліпшують функцію органів малого таза (матки, яєчників у жінок, про­стати в чоловіків), зміцнюють хребет і серце.

Немає коментарів :

Дописати коментар