Чому горяни є довгожителями, хоча щодня споживають м'ясо

Нас тривалий час пере­конували, що повноцін­ний білок може бути тільки з м'яса, бо саме в ньому наявні незамінні амінокислоти. Але м'ясо, крім того, що є постачальником білків, і тому це дуже токсичний для нашого організму про­дукт.
Після того як організм "ви­тягує" з м'яса такі потрібні йому амінокислоти, залишки м'ясної їжі перетворюються в неперетравлювані відходи. І ці відходи як шлаки і токсини залишаються розкладатись й гнити в нашому кишечнику. Довжина нашого кишечника така, що відходи споживання м'яса не можуть бути швидко виведені з нашого організму. Цю проблему вирішує свіжа зеленина.
Багато людей просто не знає про користь зелені. Сві­жа зеленина містить всі пот­рібні нашому організму амі­нокислоти. Крім того, ці амі­нокислоти перебувають у ле­гкодоступній формі і органі­зму не потрібно витрачати колосальні обсяги енергії, як при засвоєнні м'яса.
А найнесподіваніше в тому, що після вживання зелені ор­ганізм залишається тривалий час ситий. З'їжте на сніданок або обід салат, що складаєть­ся переважно зі свіжої зелені, і ви будете здивовані з того, що 2-3 години навіть не зга­даєте про відчуття голоду. Бі­лок, який міститься в зелені, чудово живить і насичує орга­нізм.
Користь зелені ще й у тому, що вона надійний помічник у нейтралізації та виведенні отрут і токсинів з організму, які потрапляють до нас при неправильному харчуванні. Чому горяни, зокрема кав­казці, є довгожителями, хоча щодня їдять м'ясо? Та тому, що разом з м'ясом вони спо­живають дуже багато зелені.
Великою помилкою є те, що людина разом з м'ясом споживає вуглеводні продук­ти — картоплю, крупи, мака­рони. Наш організм тоді пе­ренапружується, намагаю­чись перетравити несумісні продукти. Унаслідок вжива­ння такої мішаної їжі, в шлу­нку і кишечнику починаєть­ся процес бродіння і гниття. Тому краще розділяти такі продукти, вживати їх окре­мо, у різний час. А ось свіжу зелень краще додавати і до тих, і до інших видів їжі. Зеле­нина допомагає організму ви­робляти ферменти та ензи­ми, потрібні для гарного тра­влення.
Петрушка. Містить ас­корбінової кислоти в 4 рази більше, ніж лимон. Є у пет­рушці бета-каротин, вітаміни групи В, вітаміни А і Е, фтор, селен, залізо, магній, фос­фор, калій, кальцій. Спожи­вання петрушки знімає наб­ряки, поліпшує зір, нормалі­зує тиск і рівень цукру, зни­жує ризик розвитку онкохвороб. Дуже корисна петрушка для чоловіків як ефективний афродизіак.
Кріп. Виводить шлаки і токсини з організму, має се­чогінну дію, позбавляє мете­оризму, поліпшує травлення, чистить жовчовивідні шляхи і печінку. Вживання кропу допомагає чистити судини і капіляри, робить їх стінки міцними й еластичними. Вважається, що вживання кропу поліпшує вироблення грудного молока у матері-годувальниці. А також кріп ві­домий як м'яке снодійне.
Шпинат. Дуже багатий на білки, залізо, фосфор, калій. Містить величезну кіль­кість мінералів і вітамінів Поліпшує роботу органів травлення, є чудовим сечо­гінним засобом, гарно чис­тить організм, виганяючи отрути і токсини, зміцнює імунітет. Шпинат корисний при хворобах серця, гіпер­тонії, атеросклерозі, анемії. Він знімає втому, поліпшує настрій.
Селера. Це рослина з нега­тивними калоріями, сприяє зниженню ваги, виведенню шлаків і токсинів, очищає травну систему, сприяє засвоєнню і перетравленню їжі, усуває закрепи. Є протизапа­льним, заспокійливим засо­бом. Як і петрушка, містить величезну кількість аскорбі­нової кислоти, а також маг­ній, кальцій, фосфор. Вважа­ється потужним сексуальним стимулятором.
Кінза. Містить багато ак­тивних живильних елементів, поліпшує травлення, тамує біль при гастриті та виразках, має жовчогінний і сечогінний ефект. Допомагає засвоєнню важкої їжі, саме тому на Сході кінза — супутник м'ясних страв. Регулярне споживання кінзи сприяє поліпшенню стану судин і роботи серця. Зеленину можна їсти як свіжою, так і сушеною. Особли­во рекомендована свіжа зеле­нина людям, яким дошкуля­ють порушення в роботі орга­нів травлення, які мають над­мірну вагу, хвороби серцево-судинної системи, високий тиск, підвищений рівень цук­ру в крові, у яких бувають на­бряки. Дуже корисна свіжа зелень людям розумової пра­ці, у яких малорухлива робо­та. Неоціненна користь зе­лені для людей, які дотриму­ються здорового харчування та вирішили відмовитися від м'ясної їжі.

Немає коментарів :

Дописати коментар