Лікування сосновими бруньками

Наші предки знали: якщо дитина кашляє, якщо в неї хворі бронхи, ле­гені, їй слід якомога частіше бувати у сосновому лісі. Тоді хвороба шви­дше відступає. Навіть тим, хто має таку тяжку недугу, як туберкульоз, радили прогулянки у хвойному лісі. Знали водночас і те, що людям, у ко­трих слабке серце, не рекомендува­лося довго перебувати у сосновому лісі.

Лікарські засоби із сосни

Ліки із сосни ефективні й дос­тупні. Бо кожна людина може піти до лісу, нарвати бруньок і приготу­вати їх. Отже, з лікувальною метою заготовляють молоді пагони, бру­ньки (доки вони ще не розкрилися). З них готують чудодійний відхарку­вальний чай (одну ложку подрібне­них бруньок запарити однією скля­нкою окропу і випити за чотири рази). Такий чай із бруньок має також дезінфікуючу дію, нормалі­зує роботу нирок, жовчного міху­ра, печінки, налагоджує сольовий обмін в організмі. Тільки слід па­м'ятати: соснові ліки п'ють не перед їдою, а після.
Відвар вживають не лише при за­паленні верхніх дихальних шляхів, а й при бронхітах, запаленні легенів, хронічних застійних запальних про­цесах у легенях (зокрема, тоді, коли лікування хімічними препаратами вже допомогло зняти кашель, запа­лення, однак залишило мокроту). Відвар бруньок допомагає викашля­ти, видалити з легенів гній, мокроту — застій у легенях виліко­вується повністю.
За наявності гнильного в'язкого мокротиння, що тяжко відкашлює­ться, рекомендують відвар бруньок сосни звичайної: 1 столову ложку заливають 250 мл води, витримують на водяній бані 30 хвилин, настою­ють до охолодження у закритій по­судині, проціджують. П'ють по 70 мл тричі на день після їди. Під впливом відвару підвищується рівень імуноглобуліну А (об'єктивний показник лікувального ефекту відхаркуваль­них засобів), що узгоджується з по­ліпшенням клінічного стану хворо­го.
- Узяти 1 столову ложку сирови­ни на 200 мл окропу, нагріти на ки­плячій водяній бані 15-20 хвилин, процідити, відтиснути, довести теп­лою кип'яченою водою до початко­вого об'єму. Пити по 0,5 склянки 2-3 рази на день після їди.
Бруньки сосни допомагають поз­бутися болю у суглобах. Наші мудрі предки сосною лікували навіть зада­внені форми ревматизму. Крім того, ще приймали ліки внутрішньо, ро­били ванни. Бруньки клали до цебе­рка, запарювали окропом, настою­вали і ще гарячими (як витримує шкі­ра) накладали на хворі суглоби, руки, ноги (навіть робили аплікації на спину) і таким чином лікували ре­вматизм.
Сосна дуже добре лікує подагру, бо виходять солі сечової кислоти (якщо відвар вживати внутрішньо). Для цього одну столову ложку по­дрібненої сировини (бруньок) зали­ти склянкою окропу, настояти, при­ймати по одній столовій ложці чотири-п'ять разів на день (якщо ліки приготувати з розрахунку: одна чай­на ложка на склянку окропу, то пити слід по чверті склянки чотири рази на день).
Соснові бруньки дуже добре виво­дять воду з організму завдяки тому, що налагоджують функцію нирок. Такі ліки знімають набряки. Коли запалюється жовчевий мі­хур, виникає жовчнокам'яна хворо­ба, то і тут сосна допоможе — нала­годить жовчовиділення, циркуляцію жовчі, вилікує жовчнокам'яну хворо­бу. Ліки із бруньок сосни — чудовий кровоочисний засіб. Якщо на шкірі ви­сипи, приміром, після грипу чи в ор­ганізм потрапляють стафілокок, стре­птокок, такі ліки допоможуть бороти­ся з хворобою, бо діють дезінфікуюче.
Із бруньок можна приготувати спе­ціальні ліки проти кашлю для дітей. Для цього треба бруньки подрібнити, залити сиропом, дати настоятися. Ви­ходить чудовий сосновий мед. Або 1 частину свіжих бруньок залити 2 час­тинами холодної води, кип'ятити 20 хвилин, довести до початкового об'є­му, охолодити, процідити, додати 2 частини цукру, довести до кипіння. Вживати по 1 столовій ложці 4 рази на день. Такі ліки дуже приємні на смак і, що важливо, не завдають ніякої шко­ди. Та й загалом у домі, де є маленькі діти, повинен бути чудодійний настій зі соснових бруньок, коріння малини лісової, засипаних цукром (або ме­дом).
Бруньки сосни (1 кг) і коріння мали­ни (0,5) промивають, просушують. Ко­рені малини дрібно нарізають та укла­дають у скляну банку так: бруньки — малина — цукор; бруньки — малина — мед і так до самого верху. На півто­ра кілограма рослинної суміші беруть 1 кг цукру або 0,5 кг меду. Заливають усе склянкою окропу. Настоюють добу. Потім 8 годин парять на водяній бані. Ще дві доби настоюють, а потім зливають сік, який набуде яскравого малинового кольору та дивовижно приємного аромату. Цей настій висо­коефективний при: інфекційних мононуклеозах; лімфогранулематозах; усіх видах пухлин лімфатичних вузлів; ви­сокій температурі різної етіології; ко­лагенових захворюваннях. Дорослі вживають по 1 столовій ложці 4-5 разів на день, діти — 1 чайну ложку 5 разів на день перед їдою. Курс лікуван­ня 10-12 днів. Після цього перерва на стільки ж днів.
При застудах дуже добре діють інгаляції на соснових бруньках (бру­ньки подрібнити, запарити — диха­ти парою). Очищаються дихальні шляхи, і людина почувається значно краще вже після першої інгаляції.
Ванни з бруньок корисні для ліку­вання шкірних захворювань.Сосна поглинає будь-яку негатив­ну енергію, крім злості, заздрощів і ненависті. Тому погладьте руками її стовбур, а потім притуліться до неї на 15 — 20 хвилин. Коли відчуєте при­плив сили, вклоніться цьому дереву й чемно попрощайтеся.
Сосна наповнює своєю сонячною силою, очищаючи серце і душу від непотрібних енергетичних нашару­вань. Допомагає також легше пере­нести неприємності та швидше вий­ти з душевної кризи. Крім годин сну — із 4-ї до 6-ї ранку, сосна постійно випромінює енергію. Не припиняє свою роботу дерево також з настан­ням зими. Воно знімає депресію і зміцнює імунітет організму. Більш сприятлива енергія, яку випромінює сосна у світлий час доби, до 21 години. Протипоказань до її застосування немає. Енергетика сосни сприятливо діє на серце й судинну систе­му.Надто енергійне спілкування із сосною протипоказане хворим на гіпе­ртонію і серцево-судинні захворю­вання. Після інфаркту спілкування із цим деревом можна починати через місяць, але не більш як 5 хвилин.

Немає коментарів :

Дописати коментар