Акація гарно пахне і добре лікує

Квітки акації допомагають при хворобах нирок, суглобів і при застудах
Суцвіття білої акації — дуже ефективний засіб допомоги при запальних процесах у жіночих статевих органах. Для приготування відвару слід столову ложку вису­шених суцвіть запарити двома чашками окропу, повільно дове­сти до кипіння, після чого про­цідити й вистудити. Далі потрі­бно додати кип'яченої води, щоб вийшов первинний об'єм, і примати по десертній ложці три-чотири рази на день.
Хронічний і гострий цистит можна лікувати збором із квіток акації, кореня пирію і календу­ли. 50 грамів такої суміші треба залити 300 мл води, прокип'яти­ти 10 хвилин і настояти протя­гом години. Далі відвар слід процідити і долити в нього ок­ріп, щоб вийшов первинний об'єм. Пити такі ліки рекомен­дується по чверті склянки тричі на день.
Настоянка квіток білої акації дуже корисна і при ревматизмі, міозиті, радикуліті й болях у суглобах різного походження. Для приготування суміші треба за­лити двома склянками теплої горілки 50 г сухих суцвіть акації і настояти три тижні, періодично збовтуючи. Після настоювання суміш слід процідити і кілька ра­зів на день розтирати нею хворі суглоби.
При інсульті (паралічі) добре протирати настоянкою акації нерухомі кінцівки (від пальців догори), а також змащувати, злегка розтираючи, ділянки, ушкоджені тромбофлебітом, до п'яти разів на день.

Чи можна використовувати акацію при застуді

При ГРВІ рекомендують змі­шати в однакових кількостях су­цвіття білої акації, траву меліси і кропиви, кореневища калгану, а також листя берези. Столову, ло­жку отриманого збору запарити літром окропу, потримати 15 хви­лин на водяній бані, далі настоя­ти годину в теплі та процідити. Настій слід пити по склянці через кожні 2-3 години.

Мед з білої акації

Мед з білої акації є досить особливим. Він гіпоалергенний і рекомендо­ваний людям, які через схиль­ність до алергічних реакцій не мо­жуть заживати, наприклад, липо­вого меду. Акацієвий нектар доб­ре лікує бронхіти, захворювання дихальних шляхів, ангіни, з ньо­го роблять вітамінні краплі для очей.

Очні краплі з акації

Для використання знадобляться одноразовий шприц, мед і дисти­льована вода (продають в аптеці). Для приготування розчину вам потрібно буде один кубик рідкого меду змішати з п'ятьма кубиками води. Одержаною сумішшю слід закапувати очі вранці 2-3 рази на тиждень упродовж 14 днів (щодня робіть нову суміш). Місяць пе­рерви — і можна починати лікувальний курс знову.
Пацієнти з катарактою після ко­нсультації з лікарем можуть вико­ристовувати і краплі з ще більшою концентрацією меду: 1:4,1:3,1:2 і навіть 1:1.
Крім того, такий мед допома­гає поліпшити пам'ять, норма­лізувати сон, заспокоїти нерво­ву систему і зміцнити імунітет. Акацієвий мед сприяє омоло­дженню шкіри, його можна додавати до косметичних масок у поєднанні з жовтком чи білком яйця, лимоном і вівсяними пла­стівцями. У рідкому стані мед акації можна зберігати до року, адже однією з його особливостей є те, що він не кристалізує­ться.
Утім увага: настій суцвіття акації слід використовувати по­мірно, бо великі дози цієї рослини дуже отруйні для людсь­кого організму.

Немає коментарів :

Дописати коментар