Дерева -цілителі

Дерева-цілителі лікують і заспокоюють не тільки тіло, але й душу.
Дерево ще з давніх часів вважали символом життє­вої енергії. Листяні дерева символізують оновлення життя, а вічнозелені — безсмертя. Сучасна меди­цина тільки починає вивчати взаємозв'язок людини з природою, хоча наші предки успішно його використовували.
Навіть у Біблії вказано дерева, які вва­жають заповітними. Це — верба, бере­за, дуб, сосна, кедр та ялина.
Учені довели, що в період повні ак­тивізується обмін речовин, підвищується нервово-психічна діяльність, організм найбільше підвладний стресам і хворо­бам. Базуючись на цих спостереженнях, лікарі шукають нових методів боротьби із захворюваннями, використовуючи вплив живої природної сили на люди­ну. А допоки офіційна медицина пере­буває у стадії пошуку, народна вже дещо знайшла. Точніше, вона активно засто­совує лікування за допомогою дерев-цілителів.
Відомо, що рослини чутливі до біо­поля людини, легко розрізняють ауру добра і зла, спілкуються з нами на рівні підсвідомості й містять у собі величез­ну кількість лікувальних речовин. Ма­буть, ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що дерева контактують між собою. Між [ними навіть існує дружба або ж непри­язнь. Серед них є і вампіри. Згадайте, у лісі ви почуваєтеся краще — вам легше дихати, з'являються легкість, бадьорість, поліпшується настрій, на душі стає спокійно. І річ туг не лише у свіжому повітрі. Дерева лікують та заспокоюють не тільки тіло, але й душу. Знайдіть своє дерево Кожен вид дерева має власне біополе, яким людина може скористатися для по­повнення своєї біоенергетики. Кожне де­рево по-різному впливає на нас. Одні ба­дьорять, інші заспокоюють або лікують. Але жодне не може зашкодити людині.

Як дізнатися, яке дерево саме ваше?

Дере­во-донор визначити не так уже й склад­но. Потрібна лише невеличка практика і спостережливість.
  1. По-перше, навколо такого дерева немає інших, бо його потужне біополе заважає їх розвитку. Поряд можуть ро­сти лише кущі, найчастіше ті, що люб­лять забирати енергетику, в тому числі всі виткі рослини та квіти.
  2. По-друге, витягнута рука на відстані 1,5-2 метрів відчуває тепло та поко­лювання. Якщо ж дерево забирає вашу енергетику, то ви відчуєте легкий охо­лоджувальний вітерець по шкірі.
Щоб чітко визначити своє дерево, можна скористатися такими методи­ками:
  • протестувати дерево за допомо­гою фольги. Потріть її рукою, а потім піднесіть до дерева. Якщо фольга при­липне до кори — воно ваше. Якщо ні — з цим деревом спілкуватися не варто;
  • більш надійним методом є біолокаційна рамка, яку можна виготови­ти самому з вербових прутиків або ле­гкого металу. Потрібно лише піднести рамку до дерева. Якщо вона не рухає­ться, отже, ви зробили правильний вибір. Якщо ж почне рухатися — це не ваше дерево.
Дерева реагують на людей по-різному: одні — із симпатією або байду­жістю, інші — неприязно. Інколи вида­ється, що дерево вас не полюбило, але це може бути лише реакцією на вашу сильну енергетику. Таке дерево не дає підзарядитися і "відштовхує". Як резу­льтат — прискорений пульс, поколю­вання у скронях.
Визначивши "своє" дерево, відійдіть якомога далі й обійдіть його навколо. Ви повинні відчути його симпатію та доб­розичливість. Потім почніть наближати­ся до нього. Якщо на відстані метра ви долонею відчуєте підвищену щільність, теплота поколювання, значить, це дерево-донор, яке володіє величезним запа­сом енергетики. Познайомтеся з ним, дайте йому ім'я (перше, яке спаде на га­дку), обніміть, притуліться щокою до кори, забудьте про проблеми і відчуйте себе бодай на мить цим деревом.
Вам допоможе одна проста медита­тивна практика. Повторюйте подумки: "Я — це дерево, моє коріння глибоко у землі, воно всмоктує її соки і надсилає їх угору судинами стебел у гілки та ли­стя, заряджаючи енергією. Ця енергія пронизує мене, вона циркулює між зе­млею і деревом, проникає усюди, здійснюючи вселенський енергообмін між космосом, землею, деревом і мною. Я почуваюся частиною цього енергетичного існування".
Потім станьте обличчям або спиною до дерева на відстані 60 см і подумки зверніться до нього з проханням допо­могти поповнити ваші енергетичні запа­си. Якщо ви це робите з чистими думка­ми, то отримаєте позитивну відповідь.
Розслабтеся і уявіть собі, як згори донизу по тілу повільно проходить те­пла хвиля. Заплющіть очі, перевірте, чи тіло розслаблене. Якщо ні — знову ви­дихнувши, спрямуйте в ці місця теплу хвилю.
Повністю розслабившись, вдихніть біоенергетику за допомогою ритміч­ного руху за схемою: вдих — затрим­ка дихання — видих. Вдих може три­вати 4-8 секунд, затримка дихання — приблизно 4 секунди, а видих дорів­нює вдиху. Під час вдиху потрібно уя­вити і відчути, як біоенергетика дерева-донора рухається вашими руками й ногами до сонячного сплетіння.
Відчуйте коріння дерева, рух соку з-під землі до листя крони.
Уся процедура не повинна тривати більш ніж 3 хвилини. Якщо довше, то ви можете відчути стрибки тиску.
Підживлюватися енергією дерева ва­рто не пізніше як за 2-3 години до сну, інакше він буде неспокійним.
Позитивну енергетику мають такі де­рева: дуб, усі хвойні (особливо сосна), акація, клен, береза, горобина. До де­рев із негативною біоенергетикою на­лежать осика, каштан, тополя, верба, ялина, в'яз, черемха та інші дерева, що швидко ростуть.
Дуже потужним джерелом біоенер­гетики вважають плодові дерева на­весні під час цвітіння.

Немає коментарів :

Дописати коментар