Факти, яких ви напевно не знали про алое

Алое було відома єгиптянам як рослина безсмертя. Воно має надзвичайні цілющі властивості, і деякі з них вам, швидше за все, вже відомі. Можливо, у вас навіть є алое вера в будинку на випадок незначних надзвичайних ситуацій, таких як подряпини, порізи і невеликі опіки. Але факти говорять, що користь цієї рослини не обмежується тільки місцевим використанням, і її також можна приймати всередину. В алое міститься близько двохсот біологічно активних натуральних інгредієнтів - це вітаміни, полісахариди, ферменти, амінокислоти і мінерали, що сприяють поглинанню поживних речовин. За даними «Журналу екологічної науки та охорони здоров'я», рослина також здатна захистити вас від вірусів, бактерій і грибкових інфекцій. Все це сприяє очищенню організму від токсинів і різних патогенів. Але це ще не всі секрети, які ви повинні знати.

Корисні речовини, які присутні в алое 

Корисні мінерали

Алое вера багата на такі мінерали, як кальцій, магній, цинк, хром, селен, натрій, залізо, калій, мідь і марганець. 

Ферменти 

Алое містить такі важливі ферменти, як амілаза і ліпаза. Вони здатні поліпшити травлення, так як розщеплюють жир і молекули цукру. 

Вітаміни

Дослідження показують, що в рослині міститься вітамін В12, який допомагає нашому організму виробляти червоні кров'яні клітини. Таким чином, алое є дуже важливим джерелом цього вітаміну для вегетаріанців і веганів, у яких спостерігається його дефіцит в раціоні. Крім того, прийом алое може допомогти з біологічною доступністю вітаміну В12, тобто наше тіло зможе легко поглинати і використовувати. В алое також містяться холін, фолієва кислота, вітаміни А, С, Е, B1, B2, В3 (ніацин) та B6. 

Амінокислоти 

Рослина містить 20 з 22 основних амінокислот, необхідних для людського тіла. Крім того, в ній є саліцилова кислота, яка допомагає боротися з інфекціями. 

Додаткова користь від вживання

Алое є хорошим засобом для очищення нашого організму, так як сприяє видаленню токсинів з товстої кишки, нирок, селезінки, печінки, шлунка і сечового міхура. Воно також може забезпечити ефективне полегшення при таких патологіях, як диспепсія, виразка, запалення кишечника і розлад шлунка. Крім того, алое зміцнює травну систему і знімає запалення суглобів, тому його варто вживати людям, які страждають від артриту. Якщо використовувати сік алое для полоскання рота, він буде ефективно видаляти зубний наліт. Гель алое також ефективно лікує виразки в роті. 

Як використовувати алое

Алое можна вживати в їжу безпосередньо у вигляді рослини, але найпростішим і найбільш прийнятним варіантом є сік. Його легко знайти в магазині з товарами для здорового способу життя. Ви можете купити сік і змішати його з фруктовими коктейлями або ж вживати без будь-яких добавок. Часто на пляшках міститься конкретна інструкція щодо дозування, але буде краще, якщо ви проконсультуєтеся з експертом або ж проведете невелике дослідження з цієї теми, щоб знайти точні вказівки щодо його вживання.

Немає коментарів :

Дописати коментар