Трава від глистів та паразитів

У суспільстві говорити про глистів непристойно. Делікатна тема відноситься до числа заборонених. Причина в тому, як відбувається зараження. А воно відбувається дуже просто: запліднені яйця паразитів попадають в наш організм через рот. Пройшовши разом з їжею до кишечника, яйця залишаються неушкодженими. Там з них народжуються крихітні паразити.
Вони швидко ростуть, харчуючись вмістом кишечника і кров'ю, потім паруються між собою і відкладають свіжі яйця. Після цього дорослі особини відправляються освоювати наші внутрішні органи на предмет придатності для постійного притулку, а яйця нового покоління глистів разом з фекаліями виходять назовні. Заразитися можна тільки їх проковтнувши.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожна друга людина на нашій планеті щорічно заражається одним з трьох найбільш поширених видів гельмінтів. Ситуація катастрофічна, але аж ніяк не нова. Представлена ​​вашій увазі стаття присвячена питанню про те, які трави пити від глистів. Крім цього, ми розповімо, чим шкідливі гельмінти, чому їх треба усувати при перших же ознаках інвазії, а також про те, як в майбутньому не допустити повторного зараження.

Чим небезпечний гельмінтоз?

Гельмінти, а простіше кажучи глисти, тісно співіснують з людьми з того самого часу, коли людство ще тільки зароджувалося. Хто-небудь запитає: «Раз вони настільки близькі нам, чи потрібно боятися маленьких квартирантів і тим більше знищувати їх?» Перш ніж почати розмову про лікування глистів травами, поговоримо про те, яку небезпеку для здоров'я таять глистяні інвазії.
Паразити поселяються у внутрішніх органах і починають жити за рахунок людини. Вони харчуються його кров'ю і плоттю. Печінка, нирки, жовчний міхур, шлунок, кишечник - все системи та органи починають працювати в посиленому режимі. Наш досконалий організм намагається відновитися в прискореному темпі. Це не може тривати надто довго. При відсутності лікування імунна система починає слабшати і давати збої. Відбувається виснаження всього організму. Глистові інвазії супроводжують зміну складу крові, як наслідок - зниження мозкової діяльності, швидка стомлюваність, часті застуди з ускладненнями, неполадки в роботі кишечника, порушення обміну речовин. Продукти життєдіяльності глистів - отрута, яка отруює нас зсередини. Ми швидше старіємо, втрачаємо зір, мучимося від болю в печінці і шлунку, руйнуються наші легені, кістки, міжсуглобова рідина. Шкірні покриви втрачають блиск і красу. На тлі підвищення апетиту до дистрофії знижується вага або, навпаки, швидко росте, і ніякі дієти не допомагають її знизити. Найстрашніше, що в підсумку чекає хворих на гельмінтоз - це рак. Черви диктують свої правила і спосіб життя. Це не порожні слова. Але панікувати і бігти в аптеку за дорогим ліками зовсім не обов'язково.
Трава від глистів, яка росте на заміській дачі або на лузі допоможе нітрохи не гірше синтетичного препарату. Напевно на вашій земельній ділянці є полин, часник, хрін, аптечна ромашка, пижмо, деревій або звіробій. Гарбуз і гарбузове насіння - рідкісний випадок, коли рослина, що вбиває паразитів, є ще і смачною. В основному трави з протиглисними властивостями відрізняються сильною гіркотою. Всі вони гіркі, але чудово захищають від найнебезпечніших паразитів. Звідки вони беруться? "Звідки беруться гельмінти?" - Питання не риторичне. Знайшовши відповідь, ми зможемо перекрити паразитам доступ до своїх ніжних внутрішніх органів, які, нагадаємо, - їх єдина їжа. Яйця глистів потрапляють в рот з брудною водою і з продуктів харчування. У водопровідну воду вони потрапляють в результаті прориву каналізації. Інше джерело - шерсть тварин. Кішки, собаки, щури, миші, птахи і т. д. Як переносники яєць паразитів особливо небезпечні. Маючи контакти з ними, потрібно особливо ретельно стежити за дотриманням правил гігієни. Глистогінні препарати для тварин продаються у ветеринарних аптеках. Ми ж розповімо про трави від глистів та паразитів у людини. Майже всі вони легко доступні і ростуть на всій території України - це і крушина, і пижмо, і оман, і полин, і безліч інших.

Визначаємо наявність гельмінтів

Перевірятися на гельмінтоз бажано в поліклініці, щорічно здаючи відповідні аналізи. Наявність глистів можна визначити і самостійно. На їх присутність вказує скрип зубів уві сні, темні кола під очима, часті застуди, млявість, дратівливість, невідповідність ваги і зросту, алергічні реакції, а також болі в ділянці живота. Якщо ви виявили у себе або членів своєї сім'ї кілька таких ознак, значить, пора вживати заходів.
Визначивши зараженість, не поспішайте панікувати. Позбутися від паразитів можна досить просто - є лікарські трави, які здавна застосовуються для цієї мети. Вивести глистів травами можна не виходячи з дому і не записуючись на прийом до фахівця з інфекційних захворювань. Важливо запам'ятати, які рослини для цього підходять і придбати їх для домашньої аптечки. Нехай поруч з йодом, пластиром і активованим вугіллям лежать гранатові кірки, насіння льону, кора жостеру або інші з описаних в нашій статті рослин. Вибрані трави краще використовувати протягом року, а восени запастися свіжими.

Чого вони бояться?

Гельмінти - живі організми. Найбільше вони люблять м'ясну і молочну їжу, а також солодке і жирне. Авіценна писав, що гірка їжа продовжує життя людині, а все трави від глистів та паразитів мають саме такий смак. Релігійні пости з цієї точки зору абсолютно виправдані і доцільні. Виключення з раціону тваринного білка садить черв'яків на голодний пайок. Харчуючись тільки рослинною їжею протягом декількох тижнів, людина позбавляється від паразитів і оновлює роботу всіх життєво важливих систем свого організму. Однак випередити піст бажано курсом глистогінних засобів.
Рослини від глистів
Корисні рослини можна придбати в аптеці. Якщо такої можливості немає - не біда. У природі вони зустрічаються повсюдно. Їх можна назбирати і насушити влітку, щоб протягом року періодично робити відвари і поїти ними членів своєї сім'ї, а також пити самим.

Пижмо

Трава пижми - найпоширеніші ліки від глистів. Раніше мами давали своїм дітям ковтати жовті суцвіття. За зовнішнім виглядом вони схожі на сучасні таблетки. Плоскі круглі жовті квіти на смак дуже гіркі. Їх не обов'язково розжовувати - можна просто проковтнути один або два кружечка. Оскільки як глистогінний використовуються квітки, рослини заготовляють в період цвітіння. На зиму пижмо засушують, зв'язавши в пучок. Використовують при необхідності, відриваючи жовті головки і кидаючи їх в окріп. Це і профілактика гельмінтозу, і його лікування. При підозрі на глисти традиційна медицина рекомендує заварювати пижмо як чай і пити протягом трьох днів по половині склянки кілька разів на добу. Через п'ятнадцять днів - курс повторюють. Пижмо неодмінно потрібно мати в кожній домашній аптечці. Ця трава діє проти великої кількості паразитів.

Полин цитварний

Даній рослині присвячені цілі трактати як в сучасних медичних довідниках, так і в старовинних атласах лікарських трав. Якщо задатися питанням про те, яка трава від глистів найефективніша, то пальму першості доведеться віддати саме полину. Насолодитися трав'яним чаєм, що містить навіть дрібку полину, не вдасться. Її їдка гіркота переб'є будь-який смак. Ні цукор, ні мед, ні поєднання різних рослин не допоможуть, і все ж полин заслуговує особливого місця в домашній аптечці. Ця травичка здатна очистити організм від більшості гельмінтів. Полин збирають влітку в сухий похмурий день. Рослину зрізають близько до кореня і зв'язують пучками, які висушують в тінистому місці. Надалі рослину можна заварювати і пити з розрахунку: 1 чайна ложка сухого листя на 400 мл води. Пити протягом дня по кілька ковтків. З терпкою гіркотою доведеться змиритися. Інший спосіб дозволить уникнути неприємних смакових відчуттів і провести курс лікування навіть для дітей. Освоїти його зовсім не складно. Він виправдає витрачені зусилля, адже сам Парацельс вважав, що полин - найкраща трава від глистів. Для дітей сухе листя перетирають в порошок і засипають в желатинові капсули для ліків, які просто проковтують.

Льон

На Русі льон допомагав у всіх життєвих справах. Це і тканини для одягу, і ідеальний герметик проти вітру і дощу, і смачна каша, і універсальне масло, і цінна лікарська сировина. Для приготування цілющого зілля використовується аж ніяк не трава. Від глистів допомагають клізми з льняного масла. Для однієї потрібно 50 мл. Зробити клізму потрібно 5-7 разів (щовечора перед сном). Хорошим глистогінним засобом є лляний кисіль. Для приготування трьох склянок напою потрібно взяти 90 грамів насіння, залити їх двома літрами окропу і варити допоки обєм відвару стане один літр. Остудити в природних умовах, процідити і пити. Як правило, самопочуття поліпшується дуже швидко, а зовнішність розквітає - волосся стає блискучим, нігті міцними, шкіра набуває гарний колір і гладкість.

Чистотіл

Чистотіл - відома трава від глистів. Для людини дорослого можна зробити концентрований відвар з розрахунку 60 грамів на 25 мл. Дитині розбавити зілля в співвідношенні 1: 3. Пити для лікування і профілактики лямбліозу. Роблячи протиглистні настойки, потрібно пам'ятати, що, знищуючи один вид глистів, рослина не діє на інший, тому, заварюючи гіркий напій, з'єднайте в ньому різні трави і проведіть один інтенсивний курс з максимальною користю.
Гострики, аскариди і лямблії найбільш часто атакують наші організми. Відвар з чистотілу, деревію, звіробою і листя волоського горіха, узятих в рівних кількостях, відомий як вельми дієвий глистогінний засіб проти цілого комплексу паразитів.

Східні прянощі

Міркуючи про те, яка трава від глистів вважається найефективнішою, не можна обійти увагою пряні рослини, використовувані в кулінарії для консервації і поліпшення смаку їжі.
Пряні трави Індії та Цейлону створені самою природою для боротьби з паразитами. Вони мають гіркий, і навіть пекучий смак, нестерпний для гельмінтів. Куркума знищує паразитів, що циркулюють по кровоносних судинах разом з кров'ю. Імбир, розтертий в порошок і доданий в гаряче молоко, виганяє паразитів з кишечника. П'ятдесятьма мілілітрами остиглого до злегка теплого стану імбирного молока слід заповнити спринцівку і зробити звичайне промивання кишечника. Гвоздика очистить печінку і жовчні протоки. Всі види перцю, зонтиконі (зіра, нігела, фенхель, аніс та інші), кардамон, шафран і бадьян також дуже корисні при гельмінтних інвазіях.

Часник

У народі кажуть, що часник лікує всі хвороби і подовжує життя. Це так і є - рослина вбиває майже всіх гельмінтів, що паразитують на людині. Часникова олія і часникове молоко підходять для мікроклізм. З їх допомогою від глистів швидко очищають товстий і тонкий кишечник. Часточка часнику, спожита разом з овочевим салатом або м'ясною стравою, вижене паразитів, які оселилися в печінці. Щоб не мучити оточуючих неприємним запахом, його краще не їсти вранці. Для знищення глистів та профілактики гельмінтозу часник рекомендується подрібнювати, закочувати в хлібний м'якуш і ковтати вранці натщесерце. Розмір такої пігулки - не більше лісового горіха.

Протипоказання


Лікарські трави від глистів та паразитів є отрутою. У великій кількості вони небезпечні і для людини. Дуже важливо не перестаратися, почавши займатися знищенням небезпечних паразитів. Зверніть увагу на наступні вимоги до безпеки. Не слід заварювати більше однієї-півтори столових ложок на склянку води. Курс лікування не повинен перевищувати двох тижнів. Після цього потрібно зробити перерву на один-два місяці. Найбільшу небезпеку становлять запущені випадки, коли в тканинах внутрішніх органів стійко оселилася велика кількість глистів різних видів. Раптовий прийом глистогінних трав - шок для них. Вони починають посилено харчуватися свіжою їжею, що потрапляє в травний тракт, намагаються вирватися геть з некомфортною середовища, рвуть стоншену тканину наших нутрощів, вмирають і розкладаються, виробляючи нові отрути. Такий стрімкий процес дуже небезпечний, так само як і повільне розростання колоній паразитів, при багаторічному неправильному харчуванні. Щоб не чекати катастрофічних наслідків, необхідно регулярно з самого раннього віку раз на місяць заварювати чай з будь-якою протигельмінтною рослиною. Трави проти глистів потрібно чергувати, так як кожна з них діє на свою групу черв'яків. Додатково до такого роду терапії непогано додати ще й суворе дотримання правил особистої гігієни та підтримання релігійних традицій, що накладають мудрі і доцільні харчові заборони.

Немає коментарів :

Дописати коментар