Боротьба чоловічого здоров’я з віком

Один з найбільших страхів чоловіка – порушення чи зникнення ерекції. Коли ж таке стається вони мовчать, сподіваючись що проблема самостійно вирішиться.
Не завжди правильною є думка, що вік знижує потенцію. Справді, у певному віці (а конкретніше мова йде про 42-45 років) починає знижуватися активність статевих залоз, проте порушення ерекції відбувається здебільшого на фоні розвитку проблем зі здоров’ям. Тому це стається не обов’язково в поважному віці, але й нерідко після тридцяти.
Річ в тім, що статева система чоловіка працює без збоїв, доки організм перебуває в нормі. Як тільки виникає серйозна супутня недуга відразу змін зазнає статева сфера. Всі зусилля організм спрямовує на самозбереження, тоді як функція розмноження відходить на задній план.
Передовсім йдеться про судинні та нервові хвороби. Проблему становлять також гормональні патології, до яких належать і хвороби щитоподібної залози, наднирників, підшлункової залози, печінки.
Буває так, що чоловік звертається до лікаря зі скаргами на порушення потенції, а в процесі обстеження в нього виявляють гепатит. Проблема полягає в тому, що в печінці, як найбільшій хімічній лабораторії організму, статеві гормони не проходять свого природного циклу (перетворюються на холестерин). А печінка в свою чергу за рахунок високого холестерину може провокувати виникнення гіперестрогенемії (підвищений рівень жіночих гормонів). Тому знижується потенція, виникають розлади ерекції.
Крім того, нерідко розвиваються проблеми з потенцією психогенного характеру. Тоді порушення відбувається на фоні неврозу, тож в таких ситуаціях допоможе психолог. Часто буває поєднання кількох причин, наприклад до порушення гормонального фону додається психогенний складник.
Певну роль відіграє генетична схильність, проте вона далеко не вирішальна. Значно більше слід брати до уваги спосіб життя чоловіка, регулярність статевих актів. У особи сильної статі з сильною сексуальною конституцією і регулярним статевим життям згасання еректильної функції відбувається досить повільно. Навпаки у мужчини, який веде малорухомий спосіб життя на животі з’являються значні запаси підшкірної клітковини, які виконують роль депо естрогенів. Чоловічі статеві гормони перетворюються на жіночі і як наслідок – зниження ерекції.
Тому для лікування розладів з ерекцією слід спочатку звернутися до андролога, який виявить причину і призначить додаткові методи обстеження. У випадку вчасного лікування чоловік зможе легко повернути втрачену статеву силу і почуватиме себе сильним і впевненим.

Немає коментарів :

Дописати коментар