- Відвар вівса: 2 столові ложки вівса залити склянкою окропу, двічі довести до кипіння. Після цього настояти годину, відцідити і пити по 80 мл 4-5 разів на день протягом 3-4 тижнів.
- Сік з молодих рослин вівса вживають по 20-30 крапель 3 рази на день.
- Суміш № 1: настоянка пасифлори — 30 мл, настоянка валеріани - 30 мл, настоянка
- Суміш № 2: пасифлора + м'ята + валеріана + звіробій в рівних пропорціях. Запарити, як чай: столова ложка подрібненої суміші на 250 мл окропу, настояти 10-15 хвилин. Уживати по 100 мл 3-4 рази на день. Настоянку пасифлори вживають як заспокійливий засіб тричі на день по 5-20 крапель.
- Полоскати порожнину рота розчином питної соди (столова ложка на склянку води).
- Жувати молоді пагони черемшини. Також послаблює потяг до куріння корінь лепехи болотяної, його можна жувати. А можна перемолоти і заживати по 0,5 чайної ложки тричі на день після їди.
- Любисток розтирають — його пахощі заспокоюють нервову систему.
- Пити для заспокоєння нервів такий настій: у рівних пропорціях беруть траву м'яти, материнки, меліси, квітки глоду, траву з квітками собачої кропиви. Дрібно кришать, змішують. 1,5 столової ложки цієї суміші заливають склянкою окропу. Як охолоне, проціджують. П'ють настій тричі на день за півгодини до їди.
- У склянку гарячого чаю додати 5-6 крапель олії чорнушки, дати вистигнути і пити ковтками. Це зніме будь-яку нервозність і напругу.
- Перед вживанням лікувальних настоїв і відварів, природних сорбентів курцеві потрібно глибоко подихати: вдих - 1 хвилина, затримка до двох хвилин, видих - 1,5 хвилини.
- Приправа для курця: столова ложка натертого сирого буряку, чайна ложка промитих родзинок, чайна ложка меду, чверть лимона (лимон дрібно нарізають). Усі компоненти змішують і подають до страв. У найважчі для колишнього курця перші сім днів не вживають продукти соління, м'ясо, зокрема вудженину.
Як кинути курити: поради
Підписатися на:
Дописи
(
Atom
)
Немає коментарів :
Дописати коментар