Народні методи лікування раку

  1. При пухлинах нирок взяти 200 г листя алое, очищеного і подрібненого, додати 3 столові ложки дрі­бно нарізаних коренів буквиці ліка­рської, шкаралупу одного кінсько­го каштана, 400 г меду і натуральне червоне вино (400 мл). Суміш наг­рівати на водяній бані 30 хвилин, охолодити, процідити. Вживати по столовій ложці тричі на день за 20 хвилин до їди.
  2. При раку нирок. Ефективний прийом 20% спиртової настоянки прополісу по 30-40 крапель в по­ловині склянки кип'яченої води за 30 хвилин до їди тричі на день. Курс лікування - 3 місяці. Одночасно вживати по 3 г прополісу три рази в день, розжовуючи його протягом 15 хвилин, а потім ковтаючи. Курс лі­кування — місяць.
  3. Корисно вживати календулу з медом. Для цього подрібнити сто­лову ложку суцвіть календули і змі­шати зі столовою натурального меду, приймати по 0,5 чайної лож­ки за годину після їди тричі на день протягом 25 днів. Після такого ліку­вання чинити так: протягом місяця вранці перед сніданком з'їдати чайну ложку меду. В обід заживати 15 крапель 10%-ї настоянки бруньок берези, а перед вечерею — 15 крапель 20%-ї спиртової насто­янки прополісу. Потім на місяць зробити перерву і далі брати так само мед, настоянку березових бруньок і прополіс 2-3 роки.
  4. При раку нирок змішати в рів­них частинах за об'ємом порошок квіток календули і кавуновий мед. Вживати по чайній ложці за 2 годи­ни після їжі.
  5. Змішати фініки, мед, чорним кмин (насіння) і олександрійський лист (касія), взяті в
    співвідношенні 1:1. Вживати маленькими порціями за 20 хвилин до їди. Курс – 2 місяці. 
  6. Вживати 100 мл маточного мо­лочка, безпосередньо з вулика, раз на тиждень. Також щодня пити 50 мл меду разом з воском і зма­щувати тіло сумішшю меду та олії чорного кмину. За годину після того купатися в теплій воді і випирати склянку морквяного соку, змішано­го зі столовою ложкою меду і сто­ловою ложкою меленого чорного кмину. Процедуру виконувати щод­ня аж до поліпшення стану.
  7. Змішати в рівній кількості ро­жеву воду і мед та пити вранці й вве­чері; а також перед сном замащува­ти груди і шию сумішшю оливкової олії і меду. Робити процедуру до цілковитого одужання.
  8. Щодня протягом місяця натще­серце з'їдати 3 зубчики товченого часнику з хлібом. Вдихати пари ча­снику ввечері перед сном.
  9. Добре висушити на сонці луш­пиння цибулі і ретельно потовкти її разом з такою ж кількістю кори дуба. Все змішати з такою ж кількістю меду і цю суміш розчинити в морквяному соку. Вживати щодня по столовій ложці після їди, а також вдихати перед сном пари цибулево­го відвару.
  10. Щодня після їди вживати на­пій зі свіжого морквяного соку і чайної ложки меленого
    чорного кмину або олії з нього.
  11. Дрібно накраяти білу ріпчасту цибулю, посипати цукром-піском, полити лимонним соком, настояли в закритій посудині годину. Вжива­ти без обмежень.
  12. Жителі Карпат виліковуються від ракових хвороб настоянкою гри­ба веселки. Вживати настоянку від 1 чайної ложки до 3 столових ложок, залежно від стану хворого.
  13. Для лікування ракової хворо­би легенів рекомендують також вживати такий засіб: алое, сік — 300 мл, вино сухе виноградне червоне — 700 мл, (у ньому 1,5-2 місяці настоюється 100 г березових бруньок), мед бджолиний — 400 г (у ньому місяць настоюють 100 г свіжих пелюсток календули лікарсь­кої). Всі компоненти ретельно пере­мішують дерев'яною ложкою і вит­римують в темному прохолодному місці 7 днів, періодично перемішу­ючи. Вживають по столовій ложці тричі на день за 30 хвилин до їди. У разі потреби провести на рік З-4 курси лікування, роблячи пере­рву тривалістю місяць. Крім того, 2-З рази на день 10-15 хви­лин вдихати потовчений на кашку часник, а на ніч 5-10 хвилин ди­хати відваром коренів валеріани. Ці процедури проводити в атмосфері спокою, накрившись з головою ко­вдрою. У перші тижні лікування 3 рази на день за годину до їди смоктати столову ложку звіробійної олії — легко, вільно, без напруги, протягом 15-20 хвилин, опісля того олію виплюнути в унітаз, а рот ретельно сполоскати теплим настоєм трави звіробою. Робити доти, доки хворому стане легше. Рецепт засто­совують для лікування онкологічно­го захворювання IV стадії.
  14. Чага - 120 г (або біфунгін - 200 г; спирт медичний - 250 мл (або 500 мл горілки); алое - 500 г; мед - 500 г; цукор - 250 г; сік подорожника - 20 мл; настоянка полину - 10 мл, соснові бруньки або бере­зові - 25 г.  Спосіб приготування: окремо приготувати настій бруньок: 25 г бруньок залити літром окропу, настоювати добу, процідити. У приготований настій бруньок додати інші компоненти. Настояти 3-5 діб. Вживати по 2 столові ложки двічі на день за півгодини до їди.

Профілактика метастазування після операції

  1. Чистотіл великий, трава кропи­ви дводомної — по 2 частини; дере­вій звичайний — 3
    частини; лопух великий, корінь — 4 частини. Сто­лову ложку збору залити склянкою окропу. Настоювати в термосі 6-8 годин. Уживати по 80-100 мл тричі на день за півгодини до їди при онкологічних хворобах IV стадії і для профілактики метастазування після операцій.
  2. У ракових хворих нерідко нас­тає» поліпшення стану здоров'я від прийому склянки свіжого березово­го соку.
  3. У Білорусі відвар листя лопуха малого, зібраного під час цвітіння (50 г на 600 мл води), використову­ють для лікування ракових хвороб. Вживати по 0,25 склянка 3-4 рази на день як додаткове лікування.
  4. У народній медицині ще 200 років тому при різних ракових ура­женнях органів травлення застосо­вували буряк червоний. Хворим протягом 8-12 тижнів щодня давали 200-250 г буряку або згуще­ний його сік. У всіх хворих спостері­галося значне поліпшення, пухлина зменшувалася, хворі набирали вагу, поліпшувався апетит. 
  5. Турецька паста. Застосовуєть­ся для лікування ослаблених хворих після хіміотерапії, тих, у кого знеси­лення і брак енергії. Склад: добрий мед — 850 г; насіння чорного кмину — 3 столові ложки; імбир, меле­ний на порошок, — 1 столова лож­ка; куркума — 2 столові ложки, на­сіння розторопші — 4 столові лож­ки; виноградні зернята — 3 столові ложки, бджолиний пилок — 5 сто­лових ложок; бджолине молочко — 1 столова ложка; гвоздика — 1 чай­на ложка; чорний перець — 0,5 чай­ної ложки, коріандр — 0,5 чайної ложки;
    кокосова стружка — 1 чайна ложка; насіння анісу — 1 чайна ложка; шафран — 1 чайна ложка; ко­риця — 0,5 чайної ложки; насіння звичайного кмину — 1 чайна лож­ка; лимонна кислота — 0,5 чайної ложки; кардамон — 1 чайна ложка; ванільний порошок — 2-3 г. Усі компоненті скласти в емальо­вану миску і ретельно перемішати дерев'яною ложкою. Потім перекла­сти в скляну банку і зберігати в холодильнику. Вживати по столовій ложці двічі на день перед їдою вранці та ввечері. Курс - від 3 до 6 мі­сяців, після кожних 2-3 місяців перерва 10 днів.
  6. Для відновлення сили після ва­жкої хвороби: 10 столових ложок су­хого подрібненого
    листя люцерни посівної залити літром окропу і ва­рити на малому вогні годину, насто­яти, закутавши, 1 години, процідити, додати 1,5 кг кавунового меду, роз­мішати до однорідного стану. Вжи­вати по 50 г після їди тричі на день. Курс лікування — 15-20 днів.
Рекомендоване при цьому ліку­ванні рясне пиття трав'яних чаїв: з листя малини, смородини, плодів калини, а в літню пору щодня їсти кавуни та дині в необмеженій кіль­кості. Корисно пити зелений чай, включати в дієту печені яблука, ба­нани, розтерті з гарячою водою (1:1). Корисно їсти бринзу і пити молоко від вівці.

Немає коментарів :

Дописати коментар