Рецепти лікування деяких хвороб за допомогою народної медицини

При енурезі

  • Взяти по 20 г звіробою та фіалки запашної, по 15 г льонку звичайного, споришу звичайно­го та деревію, 30 г парила звича­йного. Столову ложку суміші трав залити 200 мл окропу, настоювати 6-8 годин, опісля про­цідити. Пити за 30 хвилин до їди по 30-50 мл тричі на день.
  • Улітку загартовувати ор­ганізм, ходити по воді.
  • Вживати настоянку мехондрози по 5-10-15 крапель (відповідно до віку) три рази на день за 20 хвилин до їди — місяць. Зробити 10 днів перерви, після чого лікування продовжити.
  • Квітковий пилок по 1 ч. л. двічі на день.

При варикозному розширенні вен, тромбофлебітах та трофічних виразках

  1. Взяти по 5 частин гірко­каштана та перцевої м'яти, по З частини трави материнки, лис­тя подорожника та шишок хме­лю, по 2 частини листя брус­ниці, плодів глоду та кореня ци­корію дикого та по 1 частині квітів деревію та календули. 1 ст. л. суміші залити 200 мл води, ки­п'ятити 5 хвилин, настоювати 6-8 годин. Вживати по 50 мл тричі на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування — 1 місяць, пере­рва 7 днів.
  2. Змішати по 50 г парила і насіння льону, по 30 г кореня оману, трави чебрецю, дикого цикорію, м'яти перцевої, коре­невища пирію, листя подорож­ника та листя скумпії, по 20 г ко­реня гравілату та квітів календу­ли. 3 ст. л. суміші залити літром води, кип'ятити 5 хвилин, нас­тоювати 8 годин, опісля про­цідити. Полотно скласти у 4-6 шарів, намочити у теплому нас­тої, відтиснути і накласти на трофічну виразку. Компрес зали­шити на ніч, не обмотуючи цело­фаном.
  3. 1 ст. л. кори дуба залити літром води, кип'ятити 15-20 хвилин на маленькому вогні, на­стоювати 4 години. У процід­женому теплому настої намочи­ти полотно, складене у 4-6 разів, накласти на виразку на 3-4 години. Опісля компрес зняти і накласти наступний на 45 хви­лин, приготований з 1 л води кімнатної температури і 1 ч. л. - 1 ст. л. оцту.
  4. Алое, якому вже три роки, почистити, розрізати і накласти на рану. При цьому відчува­тимуться сильне печіння і свер­біж. Не треба цього лякатися. Якщо виразка більша ніж 5 ко­пійок — компреси робити впро­довж 4-6 тижнів.
  5. Вживати квітковий пилок по 1/2-1 ч. л. два рази на день.
  6. Настоянку мехондрози по 5-10-15 крапель тричі на день.
  7. Пити настоянку зензіверу по 10 крапель 2-3 рази надень.
  8. Настоянку гінкго по 10-15 крапель три рази на день за 15 хвилин до їди 1 місяць. Зробити перерву на 10 днів.
  9. Настоянку імунатор (усі ро­слини, які здатні підвищувати імунітет) по 10-15-20 крапель тричі на день за 20-25 хвилин до їди. Курс — 1 місяць, перерва 14 днів.
  10. Очищену нафту по 1 ч. л. тричі на день на 20 мл теплої води за 25 хвилин до їди. Курс лікування — 1 рік.

При ракові молочної залози І-ІІ ст. та шийки матки

  1. Взяти суміш трав, які діють протизапально, знеболювально та спазмолітично (відповідно до AT). 2 ст. л. суміші залити 1/2 л ок­ропу, настоювати ніч. Пити про­ціджений настій по 100 мл тричі надень за 30 хвилин до їди - два місяці, 14 днів перерви.
  2. Пити сік чистотілу 5-10-15 крапель три рази на день за 20 хвилин після їди. Курс — 1 місяць, 10 днів перерви.
  3. 1 ч. л. сіро-блакитної глини розчинити у 200 мл кип'яченої охолодженої води, збовтати, ви­пити, а осад, що залишився, ви­лити. Пити 2-3 рази на день.
  4. Вживати настоянку болиголо­ви за такою схемою: на 100 мл води одна крапля настоянки (дуже обе­режно - отруйна!) — один раз на день за годину до їди. Наступного дня 2 краплі настоянки на 100 мл води. Щодня збільшувати дозу­вання на одну краплю і довести до 20 крапель. Опісля процедуру по­вторити у зворотному напрямі, зменшуючи кількість крапель з 20 до однієї. Лікування пройти чоти­ри рази.
  5. Зрізане листя алое промити під холодною водою, висушити, змолоти на м'ясорубці й вичавити сік. 400 г соку вимішати з 600 г трав­невого меду та 900 г кагору, поста­вити у холодильник на 5 днів. Упе­рший тиждень пити тричі на день по 1 ч. л. за 40 хвилин до іди. Нас­тупні п'ять тижнів уживати три рази надень по 1 ст. л. за 40 хвилин до їди. Курс лікування — шість тижнів навесні та восени. Алое не повинно мати менш ніж три роки, перед зрізанням не поливати 5 днів.
  6. Вживати по 1 ч. л. розторопші тричі на день під час їди, запиваю­чи водою.
  7. Шкаралупу з білих домашніх яєць 5 хвилин прокип'ятити, зня­ти плівку і висушити, після чого змолоти на млинку для кави. 1 /4 ч. л. порошку розвести у чайній ложці лимонного або апельсино­вого соку. Вживати двічі на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування — 1 місяць, зробити тиждень перерви. Улітку не вживати.
  8. 1 ч. л. насіння льону залити 0,5 л води, кип'ятити 10 хвилин, нас­тоювати 30 хвилин, процідити. Цю порцію випити протягом дня. Курс — 10 днів.
  9. Вживати квітковий пилок по 1 ч. л. два рази надень.
  10. Очищену нафту по 1 ч. л. тричі на день на 20 мл теплої води за 25 хвилин до їди. Курс лікування — 1 рік.
  11. Пити настоянку прополісу 5-10-20 крапель (залежно від AT) три рази на день на 1 ст. л. теплого молока за 30 хвилин після їди 1 місяць. Зробити перерву на 10 днів. Потрібно проти три курси лікування навесні та восени.
  12. Вживати настоянку гінкго по 10 крапель на столову ложку води три рази надень за 15 хвилин до їди. Тривалість лікування — 1 місяць, 10 днів перерви. 
  13. Оливкова олія з кудрявцем даурським розсмоктує пу­хлини, чистить коронарні судини, діє профілактично проти інфаркту. Повний курс лікування 3-4 роки. Постійно контролювати аналізи.
  14. Вживати по 10-20 крапель соку кропиви на столову ложку води, тричі на день за 25 хвилин після їди. Курс лікування — 1 місяць, 7 днів перерви (при знижених тромбоцитах).
  15. Вживати по 10 крапель настоянки серсемижени на столову ложку води - тричі на день за
    10 хвилин після їди. Курс — 1 місяць, 10 днів перерви.
  16. Настоянку механдрози по 10-15 крапель на столову ложку води тричі на день за 20 хвилин до їди. Тривалість лікування — 1 місяць, зробити 10 днів перерви.
  17. Вживати настоянку ехінацеї по 20 крапель на столову ложку води тричі на день за 10 хвилин до їди. Курс — 1 місяць, зробити 10 днів перерви.
  18. Вживати квітковий пилок по 1 ч. л. два рази на день.
  19. Пити настоянку імунатор по 20 крапель тричі на день на одну ложку води за 20 хвилин до їди. Курс лікування — 1 місяць, перерва 7 днів.
  20. Пити настоянку стернівки по 5 крапель на 1 ст. л. води тричі на день після їди — упродовж місяця, зробити пе­рерву на три тижні.

Імунатор

Ця настоянка здатна підвищувати роботу імунної сис­теми, покращувати функцію усіх внутрішніх органів, обмін речовин. Діє антибактеріально, втамовує біль та до­помагає зняти спазми. Кожну рослину окремо потрібно настоювати на спирту 45 градусів у пропорції 1:5, а коріння — на спирту 95 градусів.
До складу імунатора входять 93 види рослин: квітки арніки гірської, голки сосни, корінь аїру, листя подоро­жника, листя подорожника ланцеподібного, квітки нагідок, трава звіробою, багно болотяне, квітки вересу, трава амаранту і м'яти перцевої, листя золотого вуса, ли­стя і квітки зензіверу, листя мехондрози, трава полину гіркого, трава меліси, квітки буркуна жовтого, листя смо­родини, листя і квітки конюшини, трава материнки, ли­стя омели, квітки і плоди глоду, листя хрону, трава сідачу коноплевого, корінь та кореневище синюхи блакитної, корінь та кореневище валеріани, трава розхідника і лофанта, корінь алтею та оману, трава еспарцету піщаного і рути запашної, корінь перстачу білого, трава миколайчиків сизих, листя первоцвіту, трава парила і перстачу гу­сячого, трава медунки, листя малини й аґрусу, корінь ку­льбаби, трава цикорію дикого і козлятника, листя і пло­ди жимолості камчатської, листя бораго, квітки гречки, ягоди горобини чорноплідної, листя волоського горіха, трава вероніки та буквиці, трава чебрецю і фіалки запаш­ної, плоди шипшини, голки ялини та смереки, бруньки тополі чорної, листя евкаліпту.

Немає коментарів :

Дописати коментар