Коли їмо мак - кістки не болять

  1. Роль надзвичайно корисної вітамінної "бомби" виконає в на­шому організмі кальцієвий лікер. Він стимулює імунну систему, знижує втомлюваність, запобігає крихкості кісток та переломів. По­трібно добре помити 7 білих до­машніх курячих яєць, покласти їх до банки і залити (щоб покрило) соком із 12 лимонів. Закрити і по­ставити на тиждень у холодиль­ник. Кожного дня збовтувати. Шкаралупа розчиниться. Одержи­мо чистий цитрат кальцію, який сприймається організмом (каль­цій з інших продуктів проходить
    через харчовий тракт транзитом). Потім цю суміш варто перелити до емальованої посудини, добре роз­мішати ложкою або міксером, процідити, плівки викинути, дода­ти 2 склянки меду(краще гречано­го) і 2 склянки доброго коньяку. Вийде лікер, який лікує дуже бага­то недуг, зокрема остеопороз, грип, дерматити, алергію. Після вживання такого лікеру зникають нічні судоми і міцнішають кістки.
  2. Взяти 3-5 свіжих яєць від домашньої курки й залити оцтом на тиждень. Коли яйця перетворяться на кашку — збити, вибрати плівки та додати 300 г густої сме­тани. Зберігати в холодильнику. На ніч втирати у хворі суглоби проти остеопорозу, вздовж всьо­го хребта, у шпори на п'ятках. Осо­бливо корисні й ефективні обид­ва рецепти: одночасно пити "каль­цієвий лікер" та втирати засіб. Ро­бити це доти, доки не зникнуть си­мптоми.
  3. Для відновлення мінерально­го складу кісткової тканини, крім кальцієвмісних добавок і вітамін­них комплексів, також використо­вується фукус та інші водорості (ламінарія, або морська капуста). При остеопорозі показаний щоде­нний прийом 1 — 2 чайних ложок сухих фукусу чи ламінарії, розте­ртих на порошок, або споживання цих водоростей у салатах. Важли­во звернути увагу на те, що в цих продуктах багато йоду, а тому обережно слід їх застосовувати в разі порушення функції щитопо­дібної залози.
  4. У народі кажуть: "Коли їмо мак — кістки не болять". Мак треба вживати так: зерно змолоти й з'ї­дати тричі на день по столовій ложці за 30 хвилин до їди. За мі­сяць добре з'їсти літрову банку маку. Мак повинен бути сірим і не гірким.
  5. Узяти 50 г листя волоського горіха, залити 1 л окропу, настоя­ти, закутати на 2 години, проціди­ти. Пити 3-4 склянки на день, до­даючи в кожну склянку по 1 г по­рошку шкаралупи звареного на твердо курячого яйця.
  6. Змішати варену цибулю з олі­єю чорнушки та їсти 2 рази на день. Одночасно розтирати хворі місця олією чорнушки й м'яти.
  7. На ніч перед сном накласти пов'язку із суміші рівної кількості меленої гуньби сінної, ячменю, хрінниці та оливкової олії.
  8. Для прискорення загоєння пе­реломів, які часто трапляються внаслідок остеопорозу,
    можна використовувати примочки та компреси із живокосту. Для компре­су 100 г кореневищ живокосту ва­рити 10 хвилин віл води, після того процідити відвар і зробити з нього теплий компрес. Після такої процедури зникають припухлість і біль.
  9. Швидкому загоєнню перело­мів також сприяє хвощ польовий. Ванни з цією рослиною сприятли­во діють на набряк при переломах, запобігають наривам і нагноєнню кісток (при відкритих переломах). Для ванни 100 г трави настоювати протягом години в гарячій воді. Цей настій додати в теплу ванну. Рекомендують одночасне внут­рішнє вживання хвоща — по 1-1,5 г сухого порошку тричі на день.
  10. Зварити бульйон із цибулі й кісткового мозку, взятого із труб­частих кісток корови, і випивати цей бульйон без солі на обід що­дня. Коли знімуть гіпс — частіше вживати сиру цибулю. Це зміцнить сухожилля і прискорить зрощен­ня кістки.

Немає коментарів :

Дописати коментар