- Менша тривалість і кількість процедур на курс лікування.
- Приймання процедур не повинно порушувати звичний стереотип.
- У разі негативної реакції дитини, поганої сприйнятливості процедури, не зумовленої дозуванням, потрібно змінити метод.
- Загальні протипоказання до фізіотерапевтичних процедур: зниження адаптації, тяжкий загальний стан, гіпертермія, значна гіпотрофія, недостатність кровообігу, недостатність нирок, схильність до кровотеч, активний туберкульоз, підозра на злоякісне новоутворення.
- Індивідуальні протипоказання до фізіотерапевтичних процедур: у разі алергічних захворювань протипоказані аерозолі фітозборів, при фотосенсибілізації сонячні ванни, загальне УФО, у випадку схильності до судом електропроцедури та ін.
- Протягом дня можна проводити одну загальну і одну місцеву процедури (місцева має передувати загальній не менше, ніж на 1-2 год) або дві місцеві процедури послідовно на одну зону (УФО та УВЧ у разі хронічного тонзиліту, аерозоль і ДМХ-терапію або електрофорез при хронічній пневмонії, теплова процедура з наступною електростимуляцією м'язів при травматичному артриті).
- Методи з такою самою спрямованістю впливу та локалізацією не рекомендується призначати раніше 12 місяців. Три-чотири курси лікування підряд одним чинником зменшують його активний лікувальний вплив.
- Кількість інгаляцій понад 15 у разі хронічних процесів і більше ніж 10 нри гострих процесах або повторення їх через 10 днів справляють негативний вплив на мукоциліарний апарат слизової оболонки бронхів.
- Першу процедуру електролікування проводять без вмикання струму.
Загальні положення щодо призначення фізіотерапевтичних процедур
Підписатися на:
Дописи
(
Atom
)
Немає коментарів :
Дописати коментар