Молоді жінки відчувають ті ж комплекси, що і їх матері в юності

У той час як сучасні молоді жінки користуються більшою свободою і рівноправністю як в своїй кар'єрі, так і в стосунках, ніж попередні покоління, нові дослідження показують, що в порівнянні з літніми представницями прекрасної статі їм не вистачає впевненості та позитивної самооцінки.

Цікава статистика

За результатами дослідження поколінь, проведеного Weight Watchers, в середньому молоді жінки мають на 50% менше позитивного уявлення про свою особистість в порівнянні зі своїми матерями, а також одна третина їх думок протягом дня наповнена негативізмом. Для жінок з Великобританії існує сильна кореляція між упевненістю в фізичних даних і загальним щастям. При цьому 20% жінок, вік яких склав 50-65 років повідомили про те, що у них була присутня впевненість в собі, коли їм було 30 років, а 74% жінок з цієї ж групи погодилися з тим, що вони були щасливі, незважаючи ні на що. Менше 10% 30-річних жінок вважають, що вони задоволені своєю зовнішністю, і тільки 66% відчувають себе абсолютно щасливими у всіх сенсах.

Запорука впевненості в собі - фізична форма

В результаті опитування стало ясно, що 59% молодих жінок більш ніж в чотири рази більше уваги приділяють своїй фізичній формі, працюючи над своїм тілом і займаючись фітнесом. Крім того, тільки 5% з цих жінок відповіли, що вони були задоволені своїм тілом, а майже половина (47%) заявили, що організм став вразливою темою, яка змушує їх відчувати себе глибоко нещасними.

Професійні можливості

Проте молоді жінки повідомили про більш високий ступінь впевненості в своїх відносинах і професійні можливості. Їх матері погодилися з тим, що в порівнянні з ними сьогоднішні молоді жінки набагато більш забезпечені всілякими правами. Доктор Кеті Теппер, старший викладач психології в City University London, сказала: «Не дивно, що ці дані свідчать про те, що сучасні молоді жінки відчувають себе набагато менш впевненими фізично, ніж старше покоління в тому ж віці. Серед молодих жінок спостерігається підвищення рівня ожиріння, що може сприяти зниженню впевненості в собі і привести до зниження емоційного фону ».
Більше половини жінок старшого покоління погодилися з тим, що в сучасному житті основний акцент робиться на те, щоб мати гарний вигляд. Ймовірно, це пов'язано з упевненістю, яка виникає через нинішній кредит соціальної довіри в ЗМІ. Старше покоління опитаних жінок висловили задоволеність тим, як вони виглядають в дзеркалі в 38% випадків. Пишаються тим, чого вони досягли протягом дня, всього 21%.

У молодих жінок є безліч комплексів


Зоя Гріффітс, керівник відділу громадської охорони здоров'я і автор програми «Спостерігачі за вагою», сказала: «Очевидно, що сучасні жінки стикаються з усілякими труднощами на всіх етапах життя в більшій мірі, ніж покоління їхніх матерів. Це стосується кар'єри або особистих відносин, сучасні представниці слабкої статі прагнуть до максималізму, що народжує комплекси і не дає відчуття повного щастя». Ця тенденція може надати величезний вплив на довіру молодих жінок, і саме тому в програмі" Спостерігачі за вагою "вважається неймовірно важливим той момент, щоб жінки навчилися вибудовувати сильні і позитивні відносини зі своїм тілом і розумом. Ми хочемо розширити можливості жінок зосередитися на виробленні їх більшої впевненості в собі для досягнення позитивних змін». Це дослідження Weight Watchers було проведено в рамках кампанії WomanKind, міжнародної організації, яка досліджує, чому сучасні жінки настільки критичні по відношенню до себе і як вони можуть протистояти цій масовій звичці. Так вони зможуть здійснити більш правильний вибір, зосередившись на побудові більшої впевненості, щоб бути в гармонії сама з собою.

Немає коментарів :

Дописати коментар