Як попередити артрит? 12 домашніх засобів

Імовірність розвитку артриту у кожної людини досить висока - вона становить близько п'ятдесяти відсотків. Ось схвалені лікарями способи боротися з хворобою, які не вимагають рецепту. Ви можете спробувати будь-який з них, і результат вас гарантовано вразить.

Справтеся з запальними процесами за допомогою добавок з Омега-3

Дослідникам вдалося встановити, що вживання харчових добавок з високим вмістом жирних кислот Омега-3 допомагає впоратися з болем при артриті, і в першу чергу знизити запальні процеси в організмі. Ви можете також постаратися частіше вживати продукти з високим вмістом подібних кислот. 

Намагайтеся їсти стейки

Якісне м'ясо містить досить багато жирних кислот Омега-3, як уже згадувалося вище, це відмінний засіб для боротьби з запальними процесами. Крім того, яловичина містить багато креатину, який допомагає підвищити м'язову масу при ревматоїдному артриті. Це допомагає поліпшити мобільність тіла.

Пийте глюкозамін і хондроїтин для відновлення суглобів

Глюкозамін і хондроїтин покращують стан суглобів і знижують запальний процес - це підтверджено науково. Морепродукти і субпродукти - хороші джерела цих речовин, але ви можете отримати їх і в формі харчових добавок. Так чи інакше, ви помітите поліпшення в своєму стані після початку прийому.

Зміцнюйте свою імунну систему за допомогою пробіотиків

Якщо у вас хороший стан кишечника, то будуть і здорові суглоби. Підтримайте рівень бактерій в організмі за допомогою регулярного вживання ферментованих продуктів на зразок кефіру або йогурту, а також квашеної капусти. Крім того, ефективним може виявитися і прийом спеціальних харчових добавок з пробіотиками.

Медитуйте, щоб знизити рівень стресу

Багато аутоімунних захворювань, серед яких і ревматоїдний артрит, загострюються під впливом стресу. Контролювати рівень напруги дуже важливо. Ви можете використовувати навіть спеціальні програми для медитації, постарайтеся кожен день виділяти час на те, щоб розслабитися, наповнюйте себе позитивними думками, не піддавайтеся схильності занадто ретельно все обмірковувати. Це вам допоможе. 

Подумайте про легальний канабіс

Медична марихуана допомагає справлятися з болем при остеоартриті та запальному артриті. Вчені позитивно відгукуються і про реакцію імунітету на таке лікування. Багатьом пацієнтам вдається домогтися неймовірних поліпшень, вони справляються з болем, повертають рухливість суглобів і стають активнішими. Це допомагає помітно поліпшити якість життя людини з артритом.

Спробуйте лікування за допомогою вібрації 

Ідея про використання вібрацій для лікування тіла може здаватися дуже дивною, проте дослідження показують, що люди з ревматоїдним артритом можуть серйозно поліпшити свій стан, збільшити щільність кісток і перемогти постійну втому. Ви можете використовувати вібраційне лікування в домашніх умовах, щоб точково впливати на біль. Крім того, користуйтеся холодними або гарячими компресами, щоб позбутися від болю особливо швидко.

Використовуйте гостроту перцю 

Капсаїцин - активний інгредієнт з перцю чилі - може використовуватися для точкового нанесення на хворі суглоби, щоб знизити біль. Для різних пацієнтів це діє по-різному. Будьте готові, що відчуєте при нанесенні печіння!

Додайте в свій раціон куркуму

Куркумин є активним інгредієнтом куркуми, яскравої жовтої пряності, яка часто використовується в каррі і відрізняється протизапальними властивостями. Це неймовірно ефективний засіб від артриту - куркума не поступається за дією деяких ліків і не має при цьому побічних ефектів. Постарайтеся використовувати комбінацію таких засобів, як риб'ячий жир і куркума.

Виконуйте фізичні вправи низької інтенсивності 

Все, що створює механічне навантаження на суглоби, може загострювати симптоми артриту. Високоінтенсивні види спорту на зразок бігу або футболу можуть серйозно шкодити суглобам і приводити до артриту, так що їх варто замінити на низькоінтенсивні, наприклад, на їзду на велосипеді, плавання або піші прогулянки. Крім того, ці тренування допоможуть вам знизити масу тіла, що теж важливо при артриті. 

Скористайтеся технологіями 

Нерідко від артриту страждає великий палець. Існує безліч ергономічних рішень, які допомагають вам користуватися різноманітними предметами без болю. Є спеціальні кухонні прилади, які створюють мінімальні навантаження на суглоби, наприклад, підвісні відкривачки, які не потребують ручної праці, а також зручні ножі. Є спеціальні підвіски для ключів, ножиці з пружиною, особливі ручки і олівці, які більш зручні у використанні і дозволяють уникнути судом в руках. Чим більше ви користуєтеся сучасними винаходами, тим менше ви напружуєте руки і відчуваєте менше болю.

Відмовтеся від глютену

Виявляється, дієта без глютену допомагає знизити вираженість симптомів артриту навіть у людей, у яких немає проблем з целіакією. Глютен може викликати запальні процеси, виключення його з раціону допоможе вам знизити біль, впоратися зі скутістю суглобів і зменшити почервоніння. Обов'язково спробуйте на якийсь час змінити дієту і постежити за результатами.

Немає коментарів :

Дописати коментар