Бандаж на гомілково-ступневий суглоб – деякі нюанси

Чи знаєте ви, що гомілково-ступневий суглоб відповідає за дуже важливу функцію під час пересувань будь-якої людини, а саме, за розподіл навантаження. Саме йому доводиться витримувати на собі вагу людського тіла.
Саме навантаження призводять до травматичних ситуацій і больового синдрому під час пересування. При таких проблемах дієвим засобом є бандаж на гомілково-ступневий суглоб. Він здійснює знеболюючий ефект, дозволяє зафіксувати його в малорухливому стані і не травмувати ногу повторно.

В яких цілях використовують бандаж на гомілково-ступневий суглоб?

 • Лікування. У медицині активно практикується використання фіксатора при лікуванні
  таких захворювань як артрит і артроз.
 • Профілактика. Практика використання довела ефективність супорта для гомілкостопа у профілактиці розтягнень і травм. Активно використовується спортсменами, танцюристами і представниками інших професій, яким за родом своєї діяльності доводиться витримувати підвищені фізичні навантаження.
 • Стабілізація. Якщо вам необхідно стабілізувати зв'язки і рухливість кінцівок, то бандаж на гомілкостоп допоможе вам у цьому якнайкраще.
 • Післяопераційний період.

Які бувають види гомілково-стопного бандажу?

Підбираючи фіксатор для гомілкостопа, ви повинні пам'ятати, що ціна залежить від ступеня фіксації. Виділяють 3 види бандажів залежно від ступеня фіксації:
 • Слабкої фіксації. За допомогою цього супорта ви забезпечите фіксацію сухожилля,
  стопи і гомілково-ступневого суглоба. Серед плюсів такого бандажа – зігріваюча дія, розвантаження капсульного апарату, а також масажна дія. Такі фіксатори активно використовуються спортсменами при бігу та стрибках у довжину щоб уникнути травматизму.
 • Напівжорсткої фіксації. Необхідний у випадках, якщо ви страждаєте від хронічної нестабільності в гомілкостопі. Фіксатор такого типу часто використовується в післяопераційному періоді, а також при артритах, артрозах, запальних процесах, після зняття гіпсу, пошкодженнях гомілки.
 • Жорсткої фіксації. При переломах малогомілкової і п'яткової кісток, при розривах зв'язок, при операційних втручаннях використовують супорти на гомілкостоп жорсткої фіксації. Мета їх застосування – зменшення рухливості в суглобі, кістці, або зв'язці при рухах.
Фіксатор для гомілкостоп нагадує звичайну шкарпетку, проте виготовлений з еластичної тканини із додаванням бавовни. Завдяки продуманій структурі він створює зігріваючий ефект. Закріпити супорт на гомілкостоп досить просто. За допомогою спеціальних застібок або шнурівок це можна зробити без сторонньої допомоги. Бандаж тонкий і не заважає носити одяг і взуття.

Немає коментарів :

Дописати коментар