Відбілювальні маски для обличчя

Маски проти пігментних плям зас­тосовують щодня протягом місяця, пі­сля чого слід робити перерву на такий же термін. Якого б типу не була ваша шкіра, після проведеної процедури обов'язково потрібно змивати маску ледь теплою водою і змащувати шкіру живильними кремами.
Для профілактики змащуйте облич­чя нежирним кефіром або натуральним йогуртом, обов'язково — уранці та ввечері.
1. Висвітлити пігментні плями допо­магає маска з гірчичного порошку. Ро­звести в невеликій кількості теплої ки­п'яченої води столову ложку порошку гірчиці й накласти кашку на плями. Змивати при появі перших ознак пе­чіння. Якщо на вашому обличчі помітні розширені судини або є підвищена во­лосистість, від застосування гірчичної маски краще відмовитися.
2.1 ст. ложку живих дріжджів, що продають у маленьких брикетах, пот­рібно розвести перекисом водню 3% концентрації до консистенції густої сметани. Накласти на обличчя і змити лише тоді, коли маска повністю висо­хне. Цей варіант відбілювальної маски застосовують при жирному типі шкіри. Якщо ж у вас суха шкіра, слід замінити агресивний перекис водню звичайною кипя’ченою водою.
- Дріжджі (25 г) змішати з лимонним соком (1 чайна ложка) і свіжим (краще домашнім) молоком (1 столова ложка) Така маска виведе з вашого обличчя на­віть ті пігментні плями, з якими інші ма­ски не можуть впоратися.
3. Вичавити сік свіжих ягід калини змо­чити в ньому щільну полотняну сервет­ку або марлю, складену в декілька ша­рів, і накласти на обличчя. Через 10 хвилин серветку забрати, а обличчя вмити прохолодною водою;
- Сік свіжих ягід калини і свіжих ягід смородини (по 2 столові ложки) зміша­ти з розігрітим на водяній бані до рідко­го стану медом (1 чайна ложка). В отри­маний настій можна змочувати сервет­ку і накладати на обличчя.
4. Подрібнену зелень петрушки (2 сто­лові ложки) залити 1/2 склянки окропу. Через годину настій процідити через ма­рлю і додати в нього 1/2 склянки кип'я­ченого молока. Отриманим розчином протирати обличчя щодня — уранці та ввечері.
- Листя петрушки подрібнити (2 сто­лові ложки), змішати з рідким (розтоп­леним на парі) медом (2 столові ложки) та свіжим лимонним соком (2 столові ложки). Петрушка і лимонний сік вважа­ються найефективнішими відбілювальними засобами, які здатні відмінно вис­вітлити пігментні плями.
5. Половину склянки очищених зерен мигдалю залити 1 склянкою гарячого кип’яченого молока, відставити. Через 10 хвилин тепле молоко злити через ситечко, а набухлий мигдаль по­дрібнити в кашку, використовуючи або блендер, або млинок, для кави, або м'ясорубку. Змішати мигдальну каш­ку з натуральним йогуртом або дома­шніми вершками так, щоб консистен­ція маски стала схожою на густу сме­тану. Додати 1 чайну ложку свіжовичавленого лимонного соку. Накласти і залишити мигдальну маску на обличчі на 15 - 20 хвилин. Умийтеся те­плою водою.
6. Цибулевий сік (1 столова ложка) при сухій шкірі змішати з рідким медом (1 столова ложка), при жирній - з 1 сто­ловою ложкою столового оцту (6%).
7. Натертий на дрібній тертці хрін (1 столова ложка) змішати з подрібненим зеленим яблуком (1 столова ложка).
8. Терту моркву (1 столова ложка) змі­шати із жовтком та вершками (1 столо­ва ложка).
9. Кефір (2 столові ложки) змішати з лимонним соком (1 чайна ложка) та оливковою олією (кілька крапель).
10. Огірок натерти на дрібній тертці та змішати з оливковою олією, лимонним соком або вашим щоденним кремом. З столові ложки огіркової маси йдуть на 1 , столову ложку цих інгредієнтів.
11. Солодкий перець натерти на дрібній тертці. Максимально зберігаючи сік, і накласти на обличчя: пігментні плями на шкірі в такий спосіб можна ефективно висвітлювати упродовж усього року.Немає коментарів :

Дописати коментар