Як полегшити біль у спині: 8 порад

Хоч раз в житті кожен з нас відчував ниючий біль в спині. Цей дискомфорт не дає вам здійснювати звичні дії і може бути наслідком травми або ушкодження, отриманого кілька років тому. Якщо ви ведете активний спосіб життя, а біль у спині заважає вам, пропонуємо вашій увазі кілька порад, здатних полегшити ваш стан.

Розтяжка

Вправи на розтяжку добре знімають болі в попереку з двох причин. Це послаблює напругу у втомлених м'язах і зміцнює більш слабкі ділянки спини. Розтяжку при наявності болю слід здійснювати обережно. Слідкуйте за тим, щоб дискомфорт не ставав сильнішим.

Ванна з морською сіллю

Коли спина дає про себе знати дуже часто, вдаємося до релаксуючих процедур. Морська сіль здатна полегшити ваш стан. Не використовуйте занадто гарячу воду, це може призвести до набухання м'язів. Для цієї процедури відновлення підійде тільки тепла вода.

Відрегулюйте положення тіла уві сні 

Однією з причин болю в спині може стати незручне положення вашого тіла під час сну. Тому перш ніж планувати похід до лікаря, переконайтеся, що ваша постіль максимально зручна, а матрац не занадто м'який. Як радикальний засіб експерти рекомендують кілька днів спати на твердій поверхні (наприклад, на підлозі) в положенні на спині. У тому випадку, якщо ви спите на боці, кладіть невелику подушку між колінами.

Мазі

В екстрених випадках, коли біль стає нестерпним, багато людей відправляються в аптеку і купують без рецепта зігріваючу або охолоджуючу мазь. У чому різниця між цими двома видами лікарських засобів? Зігріває мазь розслабляє м'язи, а охолоджуюча - спрямована на усунення болю. Не продовжуйте застосовувати засіб, якщо помітили, що препарат не справляється зі своєю місією.

Слідкуйте за поставою

Багато хто з нас з дитинства знає, що згорблений хребет може стати причиною больових відчуттів. Коли ви сиділи в школі за партою, вчителі часто робили зауваження і просили сісти прямо. Тепер кістки виросли і зміцніли, але пряма постава так само актуальна. Намагайтеся утримувати спину рівною. Ви будете здивовані, наскільки потужним ефектом володіє ця звичка. Крім того, намагайтеся не нахиляти спину вниз, а ноги утримувати на рівній поверхні.

Лід і грілка

Якщо біль у спині викликаний посиленими заняттями спортом або роботою на присадибній ділянці, вам допоможуть лід і грілка. Крижані компреси слід прикладати безпосередньо після отримання травми. Після закінчення двох діб можна переключитися на тепло. Лід працює як болезаспокійливий засіб, а тепла грілка стимулює кровообіг. Стандартний час однієї процедури — 20 хвилин.

Використовуйте природне знеболювальне

Ендорфіни можуть стати відмінною альтернативою лікарських знеболюючих засобів. Таким чином, заняття, які викликають у вас радість і ейфорію (аеробні вправи, масаж, медитація або секс) добре допомагають блокувати больові сигнали.

Зміцніть серце 

На силових тренуваннях ви прокручуєте стегна, таз і поперек, вважаючи, що для сильної спини цього буде достатньо. Однак здоров'я всього організму неможливе без сильного серця. Переконайтеся, що у вас немає ніяких патологій і ви достатньо часу приділяєте кардіовантаженням.

Немає коментарів :

Дописати коментар