Які продукти краще не їсти на сніданок

Сніданок - це головна складова енергійного дня, тому пропускати його ні в якому разі не можна. Але і перевантажувати свій шлунок шкідливими продуктами теж не варто, так як це може ще більше позначитися на здоров'ї, ніж взагалі відмова від ранкового прийому їжі. Ми вирішили поділитися з вами порадами з приводу того, які продукти не варто вживати на голодний шлунок.

Цитрусові

Регулярне вживання таких продуктів на голодний шлунок може стати причиною гастриту або алергії. Через високий вміст в цитрусових кислоти, вони викликають подразнення стінок шлунка, через що підвищується кислотність. Наслідком цього може бути печія і невеликий дискомфорт. Якщо ви не хочете, щоб ранок у вас починався з поганих відчуттів, тоді потрібно вживати такі продукти тільки після сніданку.

Овочі

Овочеві страви є найбільш корисними. Однак так буває не завжди. Деякі овочі в свіжому вигляді впливають на наш шлунок так само, як і цитрусові. Так що починати ранок з салату не варто. Це може стати причиною розвитку виразки або гастриту. Салат краще вживати разом з основним сніданком або після нього. Не зайвим буде салат зі свіжих овочів на обід. Звичайно, для лікування деяких недуг потрібне дотримання особливої ​​дієти, що має на увазі вживання якраз овочів і фруктів. Але підходити до дієтичного харчування потрібно з розумом.

Бутерброди

Сніданок повинен бути легким, але в той же час ситним. Снідають бутербродами дуже багато людей, вважаючи хліб з ковбасою і сиром досить легкою їжею. Нашому шлунку вранці дуже складно впоратися з такою їжею. Особливо враховуючи те, що не всі люди купують якісну ковбасу і сир. Тому разом з смачними бутербродами в організм потрапляють різні добавки, стабілізатори та барвники, які самі по собі є дуже шкідливими.

Кава

Багато людей починають ранок з кави, щоб швидше прокинутися. Але цей напій теж дуже сильно подразнює шлунок, тому каву краще пити тільки після сніданку, а не до вживання їжі.

Банани 

Ці фрукти самі по собі є дуже корисними, але натще їх їсти не варто. Вони містять дуже велику кількість магнію, що вранці може викликати порушення кальцієво-магнієвого балансу.

Солодощі

Любителям солоденького варто відмовитися від вживання на сніданок цукерок і тістечок. Підшлунковій залозі потрібен час, щоб вона прокинулася і почала виробляти достатню кількість інсуліну. А вживання солодощів вранці збільшує навантаження на неї. Таким чином, надмірне вживання цукру на сніданок може призвести до діабету.

Немає коментарів :

Дописати коментар